Policija sveikino moteris

Policija sveikino moteris

1346
0
DALINTIS

Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas surengė jau tradicine tapusią akciją ir Kovo 8-osios proga sveikino miesto gatvėmis važiuojančias moteris bei dovanojo joms tulpes.

Panevėžio kelių policijos pareigūnai tulpes moterims tradiciškai dovanojo Elektros gatvėje. Čia buvo stabdomi dailiosios lyties atstovių vairuojami automobiliai, pareigūnai sveikimo vairuotojas ir keleives ir dovanojo po tulpės žiedą.

Nors policijos pareigūnai tokią akciją rengia jau daugelį metų, dauguma sustabdytų moterų buvo gerokai nustebintos ir kaip susitarusios teigė, kad malonu jog sveikina, o nebaudžia.

Beje Panevėžio policijos pareigūnai nepamiršo pasveikinti ir savo kolegių, linkėdami visad likti žavioms, šypsotis, būti mylimoms ir gražaus vyrų dėmesio sulaukti ne tik kovo 8-ąją.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.