Policijos garbės ženklas „Kryžius už nuopelnus Lietuvos policijai“ įteiktas Sauliaus Žymanto artimiesiems

Šiandien, gegužės 29 d., sukanka metai, kai Lietuvos policija neteko savo šeimos nario – Mažeikių rajono policijos komisariato tyrėjo Sauliaus Žymanto.

Skaudi netektis palietė kiekvieną bendruomenės narį, priminė apie gyvenimo trapumą ir policijos pareigūno profesijos pavojingumą. Sauliaus atminimas visuomet išliks jo šeimos, artimųjų ir kolegų širdyse.

Lietuvos policijos generalinis komisaras apdovanojo Saulių Žymantą (po mirties) aukščiausiu policijos apdovanojimu – Garbės ženklu „Kryžius už nuopelnus Lietuvos policijai“. Šiandien, minint Sauliaus žūties metines, Renatas Požėla įteikė apdovanojimą Sauliaus artimiesiems.

——–

2020 m. gegužės 29 d. tikrindami gautą informaciją apie Mažeikių r., Birbiliškės kaime smurtaujantį vyrą į jo namus atvykusius pareigūnus įtariamasis pasitiko šūviais. Įvykio vietoje buvo nušautas pareigūnas Saulius Žymantas, o jo kolegei – sužalota į koja.

Beveik 19 metų policijoje tarnavęs Saulius buvo vienas geriausių šalies kinologų, ne kartą užėmęs prizines vietas įvairiose policijos kinologų varžybose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: