Policininkai ir gimnazistai krepšinio aikštelėje

Balandžio 28 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato (toliau – Panevėžio apskr. VPK Panevėžio r. PK) pareigūnai Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje organizavo draugiškas krepšinio ir šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybas.

Susitikimas prasidėjo krepšinio rungtynėmis, kuriose virė atkakli kova – abi komandos žaidė „taškas į tašką“. Sportinio azarto ir geros nuotaikos netrūko tiek dalyviams, tiek sirgaliams. Nugalėtojas paaiškėjo tik varžybų pabaigoje,o policijos pareigūnams teko pripažinti varžovų pranašumą. Po kovos krepšinio aikštelėje buvo organizuotas taikliausio snaiperio konkursas. Taikliausiu tritaškininku tapo U. Paškauskas. Taip pat išrinkti naudingiausi draugiškų varžybų žaidėjai, kuriais pripažinti L. Paškauskas ir G. Sakalauskas.

Didžiulio susidomėjimo sulaukė ir šaudymas iš pneumatinio ginklo. Mokyklos kieme išsirikiavo eilė mokinių, norinčių išmėginti savo taiklumą. Čia nepralenkiamas buvo ir geriausio šaulio apdovanojimą pelnė N. Varanauskas.

Sporto renginys baigėsi šiltais rankų paspaudimais, sveikinimais, o prizinių vietų laimėtojams buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Panevėžio apskr. VPK Panevėžio r. PK viršininkas D. Pliavga pasidžiaugė gražia moksleivių ir pareigūnų krepšinio varžybų tradicija, sportišku ir aktyviu jaunimu, kuris domisi policininko profesija ir šio darbo specifika. Viršininkas akcentavo, kad tokie susitikimai įrodo, kad glaudus bendradarbiavimas skatina jaunuolius domėtis tarnyba policijos sistemoje ir tikisi, jog greitai sulauksime naujų kolegų.

Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: