Policijos departamento nuotr.

Policininkai vagis sulaikė per 15 minučių (video)

Ankstyvą penktadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Reagavimo valdybos policijos pareigūnai sulaikė tris vyrus, kurie, kaip įtariama, buvo nusitaikę į Kauno rajone stovinčių sunkvežimių kurą.

Reagavimo valdybos pareigūnai į iškvietimą išskubėjo, po pranešimo, jog šiandien, birželio 17 d., apie 03.45 val. Kauno rajone, Žemaitkiemio k. esančioje bendrovės teritorijoje sukiojasi įtartini asmenys, kurie į teritoriją atvyko su automobiliu „Audi“. Transporto priemonės valstybiniai numeriai buvo uždengti. Į įvykio vietą nuvykus policijos pareigūnams, nuogąstavimai pasitvirtino, pareigūnai žaibiškai, jau po 15 minučių, sulaikė iš įvykio vietos sprunkančius tris Moldovos piliečius (g. 2002 m.; g. 1980 m.; g. 1996 m.). „Audi“ automobilyje policijos pareigūnai aptiko apie 200 litrų kuro.

Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokuroras Vidas Kilinskas.

Policijos departamento inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: