Politologijos profesorės Irminos Matonytės paskaita aktualia tema

Kovo 10 d. (antradienį) 16 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys) vyks prof. dr. Irminos Matonytės paskaita „Lietuvos politinio elito požiūriai į ES: retrospektyva ir perspektyva (ir keletas žvilgsnių į Graikiją)“.

Irmina Matonytė – Lietuvos socialinių tyrimų centro vyriausioji mokslo darbuotoja ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto profesorė. 2005–2009 m. „Intine“ projekto mokslinė vadovė ir koordinatorė Lietuvoje bei Estijoje. Aktyvi tarptautinės ir nacionalinės politologų bendruomenės narė, Valdybos narė, 2005–2011 m. Lietuvos politologų asociacijos prezidentė.

Paskaitos lektorė yra ir knygos „Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas“ autorė kartu su Vaidu Morkevičiumi. Knygos pagrindas – didelio tarptautinio mokslininkų kolektyvo 19-likoje Europos šalių 2005–2009 m. vykdyto tyrimo duomenų analizė ir interpretacija. Knygoje sakoma: gauti rezultatai dar kartą patvirtina, kad ES valstybių narių elitai atsiskleidžia kaip „polifoninė melodija“, kad Europos Sąjungos fenomenas slypi įvairovėje.

Kviečiame!

Virginijaus Benašo nuotrauka

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: