LaisvalaikisŽiniasklaida

Portalas tv3.lt – skaitomiausiųjų trejetuke

„Gemius Baltic“ duomenimis liepos mėnesį naujienų ir pramogų portalas tv3.lt buvo trečias pagal populiarumą Lietuvoje – jame apsilankė daugiau nei milijonas realių vartotojų. Daugiausia lankytojų dėmesio sulaukia kasdienės aktualijos, gyvenimo ir pramogų naujienos.

„TV3 televizija yra žiūrimiausia jau 15 metų. TV3 žinios yra objektyviausios ir jau 7 metus – populiariausios, jas pasižiūri iki 830 tūkst. žiūrovų. Naujienų, informacijos, įdomaus turinio poreikis kasmet auga ne tik televizijoje, todėl didelį dėmesį skiriame turinio visose mūsų media platformose vystymui bei kokybės standartus keliame ir internete“, komentavo Laura Blaževičiūtė, UAB „All Media Lithuania“ generalinė direktorė.

Naujienų portalo tv3.lt vyriausiasis redaktorius Artūras Anužis tvirtina, kad liepos mėnesio rezultatas yra visos naujienų redakcijos kokybiško darbo įvertinimas. „tv3.lt portalo lankomumo rodikliai nuolat auga. To pasiekėme nuolat kryptingai dirbdami. Tobuliname tiek technologinę pusę – padidinta portalo greitaveika, perdaryta Android mobilioji aplikacija, tiek turinį. Atsinaujinusi naujienų portalo tv3.lt komanda nuosekliai dirba gerindama straipsnių kokybę, ieškodama skaitytojams aktualių temų ir operatyviai pateikdama svarbiausias Lietuvos ir pasaulio naujienas“, – sakė jis.

„Be to, kaip ir visada, liepos mėnesį, buvo nemažai rezonansinių įvykių, o vienas svarbiausių visai šaliai  – Prezidento inauguracijos ceremonija. Jos metu turėjome tiesioginių transliacijų, redakcijos žurnalistai nuodugniai nušvietė šį Lietuvai reikšmingą renginį nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro“, – sakė A. Anužis.

UAB „All Media Lithuania“ valdo televizijos kanalus TV3 (žiūrimiausias Lietuvoje jau 15 metų), TV6 ir TV8, radijo stotį „Power Hit Radio“, naujienų portalą tv3.lt, didžiausią Baltijos šalyse vaizdo transliacijų internetu platformą „TVPlay“ ir „TVPlay Premium“ bei skaitmeninę palydovinę televiziją „TVPlay Home“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close