Posėdžiai dėl „valstiečio“ elgesio tęsiasi

Biržų rajono savivaldybės tarybos Respublikonų, TS – LKD ir Socialdemokratų frakcijos rugsėjo 29 dieną tarybos posėdyje pagarsino prašymą.

Politikai kreipėsi į savivaldybės tarybos Etikos komisijos pirmininką Kęstutį Armoną ir Antikorupcinės komisijos pirmininką Viktorą Rinkevičių prašydami įvertinti tarybos nario, Kontrolės komiteto pirmininko Audrio Šimo veiksmus. Politiko elgesys sukėlė abejonių, ar jis nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų. Kaip jau ne sykį rašyta, vykdant atranką į Kirdonių daugiafunkcio centro vedėjos pareigas A. Šimas buvo atrankos komisijoje. Atrankoje dalyvavo A. Šimo žmona ir tapo laimėtoja.

Po kurio laiko, kai apie atranką ir jos rezultatus parašė „Šiaurės rytai“, gauta informacija, kad atrankos rezultatai nepatvirtinti. Priežastis – laimėtoja neturi tinkamo išsilavinimo.

Tad profesinę technikos mokyklą baigusi A. Šimo žmona ugdymo funkciją vykdančio daugiafunkcio centro vedėja netapo.

Pretendentės vyro verslininko, politiko „valstiečio“ A. Šimo elgesį vis dar tebenarplioja bendrapartiečio K. Armono vadovaujama Etikos komisija. Du kartus jau posėdžiavusi komisija vis dar negali nuspręsti, ar tarybos narys A. Šimas elgėsi etiškai.

Pasak savivaldybės viešųjų ryšių specialisto Daliaus Mikelionio, komisija dirbo spalio 3 ir 8 dienomis, o šiandien turi rinktis trečiąjį kartą.

Redakcijos žiniomis, A. Šimo elgesį šiandien turėtų nagrinėti ir „valstiečio“ V. Rinkevičiaus vadovaujama Antikorupcijos komisija.

 
Alfreda Gudienė

Nuotraukoje: Etikos komisijai vadovaujantis Kęstutis Armonas (dešinėje) turės vertinti partijos draugo Audrio Šimo elgesį.

siaures_rytai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: