Posėdžiavo Švietimo taryba

Pedagogų švietimo centre vyko pirmasis Švietimo tarybos (ŠT) posėdis. Susirinkę ŠT nariai išsirinko pirmininką ir jo pavaduotoją. Pirmininku tapo „Žemynos“ progimnazijos direktorius Romualdas Grilauskas, jo pavaduotoja – Pedagoginės-psichologinės tarnybos direktorė Rita Strockienė.

„Dėkoju Švietimo tarybos nariams už konstruktyvias idėjas ir už iniciatyvumą. Tikiu, kad mūsų bendradarbiavimas padės rasti geriausius sprendimus švietimo klausimais“ – sakė Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkė Loreta Masiliūnienė.

ŠT nariai supažindinti su ketinimais peržiūrėti mokyklų tinklą, pristatyti mokyklų vertinimo kriterijai. Į darbo grupę Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 2015-2020 metų tinklo tobulinimo plano projektui parengti išrinkta Rasa Dulkienė, Lietuvos veiklių mamų klubo Panevėžio skyriaus koordinatorė, Švietimo taryboje atstovaujanti tėvus.

ŠT dirba visuomeniniais pagrindais, ji atlieka konsultanto ir eksperto funkcijas. ŠT funkcijos – telkti bendruomenes diskutuoti svarbiausiais švietimo politikos ir strategijos tobulinimo, jos įgyvendinimo klausimais, teikti pasiūlymus dėl įstaigų veiklos ir finansavimo prioritetų, sprendžiant švietimo politikos formavimą ir įgyvendinimą mieste.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: