Povilas Urbšys surinko 1506 gyventojų parašus

Šiandien, rugpjūčio 25 d., Povilas Urbšys Panevėžio miesto savivaldybės rinkimų komisijai pristatė rinkėjų parašų rinkimo lapus. Pirminiais duomenimis už Povilą Urbšį, kaip save išsikėlusį kandidatą, parašų rinkimo lapuose ir elektroniniu būdu iš viso pasirašė 1506 Panevėžio vakarinės apygardos rinkėjai (pagal įstatymą save išsikėlę kandidatai turi surinkti po 1000 apygardos gyventojų parašų).

Be P.Urbšio Panevėžio vakarinėje apygardoje kaip save išsikėlęs, pareiškinius dokumentus buvo pateikęs A.Vidugiris. Šiandien jis, nesurinkęs reikiamo rinkėjų parašų skaičiaus, Panevėžio miesto savivaldybės rinkimų komisijai grąžins parašų rinkimo lapus. Tokiu atveju, Panevėžio vakarinėje apygardoje P.Urbšys liks vieninteliu ne partijos iškeltu kandidatu.

Parašų rinkimą apsunkino šalyje esanti sudėtingėjanti situacija dėl koronaviruso. P.Urbšys yra nuoširdžiai dėkingas savanoriams ir žmonėms, kurie jam suteikė galimybę kandidatuoti 2020 m. spalio mėnesį vyksiančiuose LR Seimo rinkimuose. „Mano pagrindinis tikslas – išlikti atskaitingam žmonėms. Todėl esu labai dėkingas Panevėžio vakarinės apygardos žmonės, kurie sutiko pasirašyti už mano kandidatūrą ir suteikė galimybę dalyvauti Seimo rinkimuose. Man tai yra didelė garbė. Stengsiuosi jų nenuvilti. “- po parašų pridavimo sakė Povilas Urbšys.

Povilo Urbšio komanda


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *