Jaunimas - Lietuvos naujienos - 2020-04-14

Pozityvi tėvystė, tėvystės įgūdžių lavinimas

Susidūrus su vaikų auklėjimo rūpesčiais, daug padėti gali pozityvi tėvystė. Užsiėmimų metu ugdomi tėvystės įgūdžiai, tėvai geriau sužino, kokių veiksmų imtis auklėjant savo vaikus, kaip atrasti bendrą kalbą ir pasiekti geresnių rezultatų vaiko ugdyme. Sužinokite daugiau apie pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimo užsiėmimus, kuriuos veda patyrę psichologai.

Praktinis tėvystės įgūdžių pritaikymas

Užsiėmimų metu įgyti įgūdžiai padės geriau susigaudyti kasdienėse situacijose ir pritaikyti tai, kas sužinota. Pabaigę kursus rasite geresnius, konkrečioms situacijoms tinkamus sprendimus, geriau žinosite apie vaiko emocinę savijautą, kaip jam padėti, kaip susikalbėti, įgysite daug kitų įgūdžių. 

Per užsiėmimus suaugusieji dalinasi vieni su kitais savo patirtimi, įžvalgomis, padeda rasti vienas kitam atsakymus į rūpimus klausimus. Patyręs psichologas prižiūri diskusijas ir papildo jas savo įžvalgomis, perteikia svarbias ir daug padėti galinčias žinias.

Tėvystės užsiėmimai pravers tuomet, kai santykiai su vaikais yra kupini neaiškumų, nesupratimo, konfliktų, kai sunku spręsti kasdienes situacijas ir rasti tinkamus sprendimus. Jeigu vaikas yra labai uždaras ir irzlus, nelinkęs atsitraukti iš virtualios erdvės, tėvystės užsiėmimai taip pat bus labai reikalingi.

Registracija į kursus galima visiems norintiems, kurie augina tiek mažus, tiek vyresnio amžiaus vaikus ar paauglius. Kursuose įgytos žinios bei įgūdžiai galės būti pritaikyti sprendžiant santykius ir užmezgant gilesnį ryšį su įvairaus amžiaus ir charakterio vaikais.

Pozityvi tėvystė dar geresniam tėvų ryšiui su vaikais! Išlavinkite savo įgūdžius, kurie bus pravartūs kasdienybėje, auklėjant vaikus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: