AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Pradėjo darbą 2019-2023 m. Panevėžio miesto taryba

Šiandien į pirmąjį posėdį susirinko ir darbą pradėjo 2019-2023 m. Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nariai, inauguruotas antrai kadencijai perrinktas meras Rytis Mykolas Račkauskas.

„Balsuodami rinkimuose panevėžiečiai aiškiai pasakė, kad mato permainas ir teigiamus pokyčius mieste, todėl pradėtus darbus turime tęsti. Šioje kadencijoje įgyvendinsime didžiuosius miesto viešųjų erdvių modernizavimo projektus. Laukia daug darbų miesto ūkio, švietimo, sporto, kultūros ir kitose srityse. Toliau vadovausimės strateginėmis miesto kryptimis, taip kurdami konkurencingą miestą Lietuvos ir regiono kontekste. Miestą, su kuriuo norisi sieti savo ateitį, kuriame norisi veikti žmogui, bendruomenei, verslui. Ir toliau stiprinsime bendruomeniškumą – taip vis labiau tapsime miestu, kuriame gerai jaučiasi įvairiausių pomėgių, interesų ir amžiaus grupių žmonės. Skirsime deramą dėmesį jaunimui – pastaruoju metu jų veikla mieste vis labiau matoma. Mūsų darbas – įgalinti juos veikti dar aktyviau, drąsiau ir veržliau – taip, kad jauni žmonės galėtų kurti savo ateities miestą“, – sakė meras R. M. Račkauskas.

2019-2023 m. Taryboje dirbs 27 žmonės. Valdančiąją daugumą sudarė 16 – 9 visuomeninio komiteto „Atsinaujinančiam Panevėžiui“, 3 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, po 2 Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio, Lietuvos socialdemokratų partijos narius.

 

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button