Pradingęs vienuolikmetis panevėžietis gavo gyvenimo pamoką

Ketvirtadienį apie 12.45 valandą iš vienos Panevėžio miesto mokyklos išėjo, tačiau į namus negrįžo ir paslaptingai dingo 2009 metais gimęs Joris. Nujausdamas kažką negero, vienuolikmečio tėtis Darius per socialinius tinklus kreipėsi į visus geros valios žmones, prašydamas bet kokios pagalbos ar informacijos apie dingusį berniuką.

Laimei, penktadienio rytą apie 9 valandą vaikas gyvas ir sveikas atsirado Panevėžio autobusų stotyje. Pasirodo, vienuolikmetis su savim neturėjo mobiliojo ryšio telefono, tačiau buvo nusprendęs aplankyti Kaune gyvenantį internetinių žaidimų draugą.

Vienuolikmečio tėčio Dariaus teigimu, ketvirtadienį po pamokų sūnus, niekam nieko nesakęs nusprendė aplankyti Kaune gyvenantį internetinių žaidimų draugą, todėl užuot ėjęs į namus, patraukė į Panevėžio autobusų stotį ir sėdęs į autobusą patraukė pas tik virtualiai pažįstamą draugą. Tačiau tokia jau likimo ironija, kad žaidimų partnerio didmiestyje berniukas nesurado, o naktį miegojo požeminėje perėjoje.

Pono Dariaus žodžiais, iš ryto vaikas sėdo į autobusą ir grįžo į Panevėžį. Mieste berniukas sutiko veikiausiai į mokyklą važiavusį bendraklasį, kuris paskambino savo motinai, o pastaroji susisiekė su pradingėlio tėvu, kuris atvažiavęs į stotį ir parsivežė berniuką namo.

Pasidomėjus, ar vaikas neturėjo telefono, ponas Darius neslėpė, kad jis su žmona išsiskyręs, o sūnus gyvena su mama. Anot jo, auklėtojos prašymu, kad nebūtų blaškymosi per pamokas, sūnui į mokyklą neštis telefono nebuvo leidžiama.

„Taip, jis pinigų turėjo kažkur apie 25 eurus, nes jų užteko kelionei pirmyn ir atgal ir dar kažkiek užvalgyti. Sūnus sakė nepagalvojęs, kad taip gali atsitikti ir pažadėjo daugiau to nedaryti. Anksčiau nieko panašaus nebuvo“,- sakė pradingusio, bet laimingai atsiradusio Jorio tėtis Darius ir sakė labai norintis padėkoti sūnaus bendraklasiams, jų tėveliams, mokyklos kolektyvui ir daugeliui žmonių, kurie prisidėjo prie paieškos ir norėjo padėti.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: