Praeitą naktį nukentėjo „Volvo” automobilių savininkai

Panevėžio apskrities policija informuoja apie naktį apiplėštus „Volvo” markės automobilius. Vagis domino priekinės apdailos grotelės.

Pirmadienio rytą per gerą pusvalandį Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate PAVPK) buvo registruoti net keturi pranešimai apie visais atvejais apgadintus „Volvo XC60” markės visureigius. Visais atvejais skirtingose Panevėžio vietose buvo nuluptos mašinų priekinės apdailos grotelės. Skiriasi tik naktinių plėšikų padaryti nuostoliai.

Dainavos gatvėje stovėjusiam automobiliui dar buvo sulaužyta variklio dangčio apdailos juostelė. Savininkas nuostolius įvertino 171 euru.

Nuo J.Tilvyčio gatvėje stovėjusio visureigio nuluptos priekinės apdailos grotelės įvertintos 240 eurų, o Prekybos gatvėje  – net 400 eurų.

Nuimant apdailos detalę nuo visureigio stovėjusio Velžio kelyje dar buvo suskaldyti ir priešrūkiniai žibintai. Nuostolis – 350 eurų.

PAVPK Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tadas Martinaitis sakė, jog anksčiau Panevėžyje masiškai buvo vagiami „Toyota” markės automobilių katalizatoriai, o vagišiai buvo sulaikyti. Paskui buvo nusitaikyta į „BMW” automobilių veidrodėliuis, o dabar paklausios tapo  „Volvo” visureigių apdailos detalės, o visos apšvarintos mašinos yra pagamintos 2009-2010 metais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: