Pramoninkai: didžiausias rūpestis – išvykstantis jaunimas

Pagal pagamintos ir eksportuojamos produkcijos apimtis Panevėžys lygiuojasi į didžiuosius miestus. Tačiau Lietuvos pramoninkų konfideracijos prezidentas Robertas Dargis sako, jog didžiausias rūpestis – išvykstantis jaunimas, šią problemai spręsti daugiau pastangų turi dėti ir pati savivaldybė, o ne Seimas.

Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis lankydamasis Panevėžyje, negailėjo komplimentų miestui. Anot jo, pritraukiamos investicijos iš ypač iš Skandinavijos šalių rodo, kad Aukštaitijos sostinė gali didžiuotis savo pramone.

Tačiau pramonininkų konfederacijos prezidentas įžvelgia pagrinidnę problemą – kaip išlaikyti jaunus panevėžiečius, kad jie neišvyktų. Kitaip tariant, kyla grėsmė gamykloms likti be žmonių. Lietuvoje trūksta savarankiškų žmonių, kurie norėtų savo idėjas paversti kūnu.

Pagal smulkaus ir vidutinio verslo skaičių mūsų šalis atsilieka nuo Europos vidurkio 4 kartus. Drąsių, turinčių idėjų ir kūrybingų žmonių labiausiai reikės ir ateityje, o prie jų ugdymo ir padrąsinimo daug aktyviau gali prisidėti mokytojai, verslas, vietos bendruomenės, savivaldybės.

Lietuvos pramoninkų konfederacija šiuo metu vykdo susitikimus su Lietuvos regionų mokyklų mokytojais ir mokiniais, siekiant ugdyti jų kritinį mąstymą ir lavinti kūrybingumą, paraginti drąsiau kurti verslo idėjas ir ryžtingiau apsispręsti dėl savo tolimesnio profesinio kelio.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply