Prasideda Europos krepšinio čempionatas: kas laukia žiūrovų?

Vasara baigėsi, bet karštis toli gražu neslūgsta. Jau šiandien, rugsėjo 1-ąją, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjai su jauduliu žengs ant parketo Vokietijoje, Kelno mieste – prasideda ilgai lauktas Europos čempionatas. Kaip įprasta, svarbiausias turnyro kovas Lietuva galės stebėti visuose TV3 žiniasklaidos grupės kanaluose.

Vasara buvo pažymėta draugiškų rungtynių maratonu, kovomis pasaulio čempionato atrankos turnyre, galybe treniruočių nuo pat birželio vidurio, o šiandien pagaliau atėjo ir ilgai laukta akimirka, Eurobasket 2022 startas.

Visuomet Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę svarbiausiose kovose palydinti TV3 žiniasklaidos grupė savo žiūrovams suteiks įvairiapusę patirtį stebint Europos krepšinio čempionatą. Pradedant šiandien, laukia ne tik svarbiausi lietuvių, bet ir visos B grupės mačai. Juos stebėkite per TV3 ir TV6 kanalus, naujienų portale tv3.lt bei naujos kartos televizijoje Go3.

„2022-aisiais, kai švenčiamas Lietuvos krepšinio šimtmetis, galime džiaugtis įspūdinga savo istorija – TV3 žiniasklaidos grupė šiemet ją pakvietė ne tik prisiminti, bet ir kurti iš naujo. O šiandien atėjo kulminacija – svarbiausi mūšiai Europos čempionate. Kartu su visos mūsų šalies sirgaliais viliuosi, kad Lietuvos rinktinė šį svarbų jubiliejų pažymės įsimintinai, o mūsiškius šiame žygyje lydėsime ir mes.

Galvodami apie savo žiūrovus, čempionato metu transliuosime ne tik svarbiausias lietuvių, bet ir jų varžovų rungtynes, o taip pat sukursime ir daugybę papildomo turinio, kuris leis dar geriau įsijausti į čempionato ritmą. Kaip jau tapo įprasta, čempionato transliacijas žiūrovai galės stebėti visose mūsų valdomose platformose, jiems pačiu patogiausiu būdu. Pergalių keliu keliaukime kartu!“ – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Naujienų portalo tv3.lt skaitytojai kasdien tuo pačiu laiku, 13 val., bus kviečiami stebėti apžvalginę turnyro laidą „Eurobasket 2022“. Čia žiūrovų laukia ne tik visa tos dienos rungtynių apžvalga, krepšininkų ir trenerių komentarai iš Vokietijos, bet ir gyvi susitikimai su krepšinio ekspertais, jų analizė bei renginio užkulisiai pro portalo žurnalistų akis tiesiogiai iš Vokietijos.

Šią apžvalgą papildys neseniai Go3 startavusi nauja krepšinio aktualijų laida „Go3 krepšinio namai“. Ją vedantys krepšinio komentatoriai – Rytis Vyšniauskas, Tautvydas Kubilius ir Vilius Stalgaitis – iškart stačiomis galvomis nėrė į pirmenybių peripetijas, o prasidėjus čempionatui, žiūrovų lauks išskirtiniai vaizdai ir iš paties Eurobasket 2022.

Lemiamos kovos – visai kitoks iššūkis, pripažįsta ir Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kazys Maskvytis.

„Kai nuaidi pirmasis švilpukas, supranti, kad toks, koks atvažiavai į čempionatą, toks ir būsi – jau sunku kažką pakeisti ir reaguoti į situaciją. Aišku, ypač išskirtinis – atkrintamųjų varžybų etapas, kai viską lemia vienas mačas. Turi būti maksimaliai susikaupęs čia ir dabar“, – teigia K. Maskvytis.

Su lietuviais į čempionatą atvyksta NBA bokštai, Domantas Sabonis ir komandos kapitonu tapęs Jonas Valančiūnas, visada veržlūs Rokai – Giedraitis ir Jokubaitis bei gausus būrys kitų šalies krepšininkų. Kuo mūsų rinktinės žaidimas bus išskirtinis?

„Esame pakankamai atletiški, gerai bėgame į greitą puolimą. Visos grandys gerai užpildytos – mūsų sudėtis yra pajėgi. Mūsų žinia fanams – jausime jūsų palaikymą ir atsidėkosime jums geru žaidimu“, – žada K. Maskvytis.

Svarbiausias Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kovas stebėkite kartu su TV3 žiniasklaidos grupe!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: