Prasideda „Kapelmaušio 2016“ atrankos

Artėja tradicinė, kiekvieną rudenį Aukštaitijos muzikantus ir liaudiškos muzikos gerbėjus sukviečianti šventė „Kapelmaušis“. Šiemet ji vyks jau 24-tą kartą, pasivaržyti dėl geriausios liaudiškos muzikos kapelos titulo ir žiūrovų simpatijų rinksis kolektyvai iš Panevėžio, Pasvalio, Radviliškio ir Utenos rajonų.

Praėjusių metų laimėtojai, prizininkai, dalyviai ir dar nematytos, negirdėtos Aukštaitijos regiono kapelos intensyviai repetuoja, rengiasi atrankoms, viliasi patekti į finalą.

„Kapelmaušio 2016“ atrankos spalio 19 d. 18 val. vyks Smilgių kultūros centre, spalio 20 d. 19 val. – Liūdynės kultūros centre, spalio 21 d. 18 val. – Naujamiesčio kultūros centre, spalio 22 d. 17 val. – Miežiškių kultūros centre.

Didysis šventės varžytuvių finalas – lapkričio 12 d. 17 val. „Cido” arenoje. Tradicijas formuojantį ir populiarinantį renginį organizuoja Miežiškių kultūros centras, iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Panevėžio rajono savivaldybė.

Renginio globėjas – Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis.

 

Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: