Pradžia NAUJAUSIOS ŽINIOS Prasideda lengvosios atletikos maniežo remontas

Prasideda lengvosios atletikos maniežo remontas

1218
0

Panevėžio miesto savivaldybė užsibrėžė visiškai atnaujinti lengvosios atletikos maniežą.

„1985 m. statytas pastatas visiškai paseno ir nebeatitinka nei sportininkų poreikių ar kokybės reikalavimų, nei prisideda prie miesto įvaizdžio kūrimo. Atskirų patalpų, pastato erdvių tvarkymas čia nebepadės – turime jį rekonstruoti visiškai“, – teigia meras Rytis Račkauskas.

Savivaldybė tai suplanavo atlikti per 3 metus. Tam planuojama panaudoti daugiau kaip 2 mln. Eur Valstybės investicijų programos ir miesto biudžeto.

„Apie maniežo modernizavimą ne kartą kalbėjomės su Kūno kultūros ir sporto departamento vadovu Edžiu Urbanavičiumi. Jis užtikrino, kad artimiausiais metais miestas sulauks finansavimo“, – sako R. Račkauskas.

Maniežo modernizavimas prasidės jau šiemet. Iš Valstybės investicijų programos Panevėžiui skirta 100 tūkst. Eur. Svarstoma už šias lėšas pradėti tvarkyti vidaus patalpas, nes kitiems numatytiems darbams (apšiltinti ir keisti stogo dangą, šiltinti sienas ir kt.) reikės kur kas didesnio finansavimo.

Netrukus bus skelbiamas viešųjų pirkimų konkursas pastatui modernizuoti.

Lengvosios atletikos maniežas – vienintelis mieste sporto statinys, kuriame gali būti kultivuojama tiek daug skirtingų sporto šakų. Per metus čia organizuojama 20 renginių, apsilanko apie 100 tūkst. žmonių.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.