Prasideda vasaros renginių projektas „Susitikime penktadienį“!

Šiemet, laikantis visų nustatytų karantino reikalavimų, Panevėžyje tęsiamas vasaros renginių ciklas „Susitikime penktadienį“. Bendruomenių rūmų koordinuojamas projektas panevėžiečius jau šį penktadienį pakvies į Laisvės aikštę.

„Kasmet tradiciškai birželio mėnesį startuodavo vasaros renginių ciklas „Susitikime penktadienį“, tad jau šią savaitę, po metų pertraukos, panevėžiečiai atnaujintoje Laisvės aikštėje galės pasimėgauti įvairia kultūrine programa. Kiekvieną birželio penktadienį panevėžiečių bei miesto svečių lauks staigmenos – dėl šalyje vis dar galiojančių karantino režimo taisyklių ir siekiant vengti žmonių būriavimosi, nusprendėme, kad pasirodymai Laisvės aikštėje vyks iš anksto neskelbiant jų laiko, jie bus trumpi, skirtingi – atspindintys daugybės kultūros bei meno įstaigų veiklą“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė.

„Susitikime penktadienį“ renginiuose planuojami įvairūs koncertai, atrakcijos mažiesiems, edukacijos, pokalbiai su žymiais žmonėmis, įvairūs užsiėmimai, kinas po atviru dangumi ir kt.

Atsižvelgiant į pandemiją šalyje, gyventojams primename, kad renginiuose privaloma laikytis nustatytų karantino reikalavimų – išlaikyti saugų 2 metrų atstumą, dėvėti veido apsaugos priemones,  turint viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) į „Susitikime penktadienį“ nevykti.  

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: