AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2016-05-25

Prasidėjo Bistrampolio vasaros festivalis!

Panevėžyje prasidėjo didžiausia teatro, muzikos ir istorijos šventė: vasaros festivalį atidarė Bistrampolio dvaras. Šiemet festivalio organizatoriai parengė ne tik įspūdingą koncertinę programą, bet ir pakvietė ne vieną teatro trupę. Tokie renginiai dvare vyks kiekvieną sekmadienį iki pat spalio vidurio.

Bistrampolio dvaro valdytojas Rimantas Gudelis teigia, jog dažniau dvare besilankantys turėjo pastebėti, kad vasaros penktadienių vakarais žmonės dažniausiai dvare švenčia jubiliejus, šeštadienių – vestuves, o sekmadieniais susirenka sudalyvauti spalvingoje vasaros festivalio programoje. Pirmasis šių metų Bistrampolio vasaros festivalio savaitgalis, kurio metu lankytojai galėjo susipažinti su trimis režisieriais ir jų kūriniais, bei aplankyti tik ką duris atvėrusį dvaro muziejų, įrengtą ledainėje, jau įvyko. Tačiau ne ką mažiau įspūdingus sekmadienius didybe alsuojančiame dvare jo valdytojas pažada dar daugiau nei tris mėnesius.

Festivalio, kurio metu miestelėnai trumpam galėtų pabėgti iš miesto, idėją Rimantas Gudelis parsivežė iš Sankt Peterburgo. Šiemet atidarytas Bistrampolio vasaros festivalis – jau 14-as, todėl jame kasmet lankosi pastovūs per metus dvaro kultūros išsiilgę lankytojai, bei nauji, čia dar nebuvę žmonės.

Toks Bistrampolio dvaro festivalis yra vienas iš trijų festivalių prieš du metus įtrauktų į įdomiausių Lietuvos renginių šimtuką.

Artimiausią sekmadienį, gegužės 29 dieną Bistrampolyje vyks kolumbietiškios muzikos koncertas.

Visą Bistrampolio vasaros festivalio renginių sąrašą galima rasti internetiniame puslapyje bistrampolis.lt ar dvaro facebook paskyroje.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: