Prasidėjo registracija į Olimpinės dienos irklenčių, plaukimo, bėgimo ir krepšinio 3×3 varžybas

Prasidėjo registracija į pagrindines Olimpinės dienos varžybas. Be 60-ies nemokamų dalyvio paso rungčių, kurios įvardintos bus artimiausiu metu, organizatoriai siūlo išbandyti jėgas LTeam 3×3 krepšinio, plaukimo, irklenčių ir bėgimo varžybose. Visa tai – birželio 2 dieną Panevėžyje.

3×3 krepšinis

Jau balandžio 28 dieną Šiauliuose įvyks pirmasis atrankinis LTeam 3×3 krepšinio turnyro etapas. Vėliau kovos persikels į Klaipėdą (gegužės 6 d.), Vilnių (gegužės 26 d.) ir Kauną (gegužės 27 d.). Trys stipriausios kiekvieno etapo komandos birželio 2 dieną Panevėžyje susikaus dėl pagrindinio prizo – kelialapio į FIBA Challenger 3×3 krepšinio turnyrą Italijoje.

Registracija į LTeam 3×3 vyksta ČIA – https://play.fiba3x3.com/tours/119ae144-14a6-4f41-bd61-601f0553f07b

LTeam bėgimai

Tampa tradicija, jog masiškiausiai sporto entuziastai dalyvauja Olimpinės dienos bėgimuose. Šįkart organizatoriai siūlo išbandyti keturias LTeam bėgimų trasas – 10 km, 5 km, Olimpinės mylios (1988 metrai) bei vaikų (500 metrų) bėgimus.

Registracija į 10 km bei 5 km bėgimus yra mokama. Olimpinės mylios ir vaikų bėgimai – NEMOKAMI.

Registruokitės į bėgimus paspaudę ČIA – http://www.lteam.begimotaure.lt/

Drauge sudeginkime tinginį birželio 2 dieną Panevėžyje!

Irklenčių varžybos

Naujiena Olimpinėje dienoje – irklenčių varžybos. Stovėk, klūpėk, tupėk, irkluok gulėdamas arba tiesiog varyk kaip moki.

Įveik 500 metrų Panevėžio Senvagėje, o jei būsi greičiausias, pateksi į Olimpinės dienos istoriją bei uždirbsi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, LTeam bei renginio partnerių įsteigtus prizus.

Varžybose galima dalyvauti su savo irklente arba ją suteiks rungties organizatoriai.

REGISTRUOTIS ČIA – http://www.lteam.begimotaure.lt/stages/8/registration

Plaukimo atvirame vandenyje varžybos

Panevėžietis Europos čempionas Danas Rapšys kviečia visus į Panevėžį pasivaržyti plaukimo rungtyje ir sako, kad ši sporto šaka „Olimpinėje dienoje“ yra pri-va-lo-ma!

Birželio 2 dieną pačiame Panevėžio centre, Senvagės tvenkinyje, vyks 500 metrų plaukimo varžybos atvirame vandenyje. Jose dalyvauti gali visi sveikatą pasitikrinę ir plaukti mokantys Lietuvos bei užsienio piliečiai, mėgėjai ir sportininkai, vyrai, moterys, vaikai.

Registracija į „Olimpinės dienos“ plaukimo varžybas vyksta ČIA – http://www.lteam.begimotaure.lt/stages/7/registration

Nemokamos rungtys – dalyvio pase

Bilietas į daugiau kaip 60 „Olimpinės dienos“ rungčių yra NEMOKAMAS LTEAM dalyvio pasas, jį atsiimti ir aktyvuoti galima renginio dieną REGISTRACIJOJE. Aktyvuojant į pasą įrašomas dalyvio vardas ir pavardė, uždedamas specialus renginio antspaudas.

Pase bus galima rasti šventės programą, žemėlapį bei rungčių sąrašą su nurodytais taškais. Už įveiktą kliūtį ar atliktą užduotį dalyvis gaus tam tikrą taškų kiekį, kuriuos vėliau registracijoje galės išsikeisti į prizus, suvenyrus, medalius.

Pateikus užpildytus pasus, suvenyrus bus galima atsiimti renginio dieną nuo 11.00 iki 17.00 val. REGISTRACIJOJE.

Gaukite LTEAM pasą ČIA – http://www.lteam.lt/renginiai/lteam-pasas

Daugiau informacijos – svetainėje www.lteam.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: