Aukštaitijos naujienosPasvalys

Prasmingas adventinis susibūrimas Pasvalyje

Gruodžio 5 dienos ryte rinktasi į Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo Bažnyčią. Sukalbėta ROŽINIO IV d. „Garbės slėpiniai“, kurį vedė Pasvalio dekanato Gyvojo Rožinio vadovė Vlada Čirvinskienė. Kalbant Gailestingumo vainikėlį vedė Pasvalio Šv. Jono parapijos GR maldininkė Genovaitė Radėnienė. Šv. Mišias aukojo Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos vikaras mgr. Pasvalio dekanato Gyvojo Rožinio dv. vad. kun. Nerijus Papirtis. Maldos intencija – dėkojimas už besibaigiančius tikėjimo metus, už Gyvojo Rožinio ir Pasvalio Katalikių Moterų jubiliatus ir jubiliates.

Po Šv. Mišių dalyvauta katechezėje, kurią vedė kunigas. Nerijus Papirtis. Deganti pirmoji Advento žvakė priminė apie laukimo metą, pasiruošimą Kūdikėlio atėjimui. Susitelkta kalbėti apie tris pirmuosius Dievo įsakymus. Dauguma juos puikiai žino, bet ar visada lengvai sekasi juos pildyti? Esame pažeidžiami aplinkos ir savų silpnumų, o norėtųsi būti geresniais, pakantesniais, mylinčiais, atleidžiančiais.

Parapijos namuose pasimeldėme. Stebėjome Pasvalio dekanato GR vadovės Vlados Čirvinskienės kruopščiai parengtą vaizdo medžiagą advento tema. Visi dalyviai buvo apdovanoti širdutėmis su mielais palinkėjimais. Padėkodama vadovei už meilę, dovanojamą laiką, idėjas Ona Striškienė padovanojo savo sukurtą keramikinį angelą. Paskaitė savo eilėraštį „Po baltojo angelo sparnais“. Pasvalietė Virginija Čičiurkienė padeklamavo panevėžietės Janinos Stumbrienės kūrybos eilėraštį.

Pasimeldus ir kunigui palaiminus stalą vaišintasi savo atsineštomis advento vaišėmis Karšta arbata pamalonino Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos maldininkė Vijolė Saulevičienė.. Šiame susibūrime dalyvavo Gyvojo Rožinio maldininkai iš Pasvalio, Krinčino, Joniškėlio, Kyburių, Saločių, Skrebotiškio, Vaškų parapijų. Išsiskyrėme papildę širdis ir mintis naujomis mintimis, meile, viltimi, būdami dėkingi rengėjams Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos vikaras mgr. Pasvalio dekanato Gyvojo Rožinio dv. vad. kun. Nerijui Paparčiui, Pasvalio dekanato Gyvajam Rožiniui.

 

Ona Striškienė, Gyvojo Rožinio Draugijos narė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.