Prašymas Pasvalio rajono savivaldybės merui išsaugoti ąžuolą

Prašymas kelio atnaujinimo projekte Nr.3113 Valakėliai- Ližai atkarpoje išsaugoti mūsų Mamos gerbiama ąžuolą.

Gerbiamas Mere,

Mano motina, Emilija Debesienė, gyvena Ližų kaime, kuriame bus vykdomi kelio atnaujinimo projektas Nr. 3113 Valakėliai- Ližai atkarpoje.

Mano motinai 95 metai, tačiau dar yra šviesaus mąstymo ir geros atminties.

Šiuo metu ji yra labai susirūpinusi dėl ąžuolo augančio prie jos namo likimo.

Mes pritariame šio kelio gerinimui, kodėl tai turės teigiamą poveikį mūsų kaimui bet taip pat tvirtai tikime kad mūsų pareiga yra išsaugoti medžius, ypatingai ąžuolus, kurie turi didelę naudą ir įtakos gamtos ekologinės sistemos atgaivinimui.

Nukirtus šį šimtametį ąžuolą augantį prie jos namo, kuris žaliavo šimtus pavasarių ir iki šiol žaliuoja ir yra prieglobstis paukščiams, bus padaryta nesugrąžinama žala.

Mano motina tvirtai tiki, kad padėsite jai išsaugoti šį ir kitus ąžuolus priimdami teisingą sprendimą. Mes esame dėkingi jums, Mere, kad jūsų vadovaujama Pasvalio rajono savivaldybė kartu su Pasvalio gamtos apsaugos komisija ir Panevėžio kelių tarnyba projekto Nr.3113 vykdytoju svarstote mūsų Ližų kaimo peticiją reg.Nr.1-14981 dėl šito ąžuolo ir kitų dviejų ąžuolų išsaugojimo.

Gerbiamas Mere, pilietė Emilija Debesienė širdingai prašo jūsų atsižvelgti į šių ąžuolų reikšmę ir naudą gamtai ir peržiūrėti šį atvejį ir pagal galimybes padaryti pakeitimus projekto Nr.3113 Valakėliai – Ližai atkarpos planuose kad būtu išsaugotas šis ąžuolas.

Mes turime vilties ir tvirtai tikime,  kad bus priimtas vieningas ir abiem pusėms palankus sprendimas.

Pagarbiai, Vida Debesytė. Ližių kaimas Pasvalio rajonas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: