Pratęstas kandidatų į Metų panevėžiečius siūlymo terminas

Panevėžio miesto savivaldybės vadovų sprendimu pratęstas kandidatų į Metų panevėžiečius siūlymo terminas. Savo Metų panevėžietį dar galite pasiūlyti iki gruodžio 17-osios.

Panevėžiečiai kviečiami įvertinti įvairiose srityse pasižymėjusius, labiausiai nusipelniusius miestiečius. Primename: pateikti savo kandidatą galite visi – gyventojai, kolektyvai, įmonės, įstaigos ir organizacijos. 2020-ųjų Metų panevėžiečiai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Jie apdovanojami už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

Jūsų pasiūlytų kandidatų Panevėžio miesto savivaldybė laukia iki gruodžio 17 d. Prašome nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus. Jūsų pasiūlymų laukiame el. paštu komunikacija@panevezys.lt bei tel. (8 45) 501 348 – Komunikacijos skyrius.

Šiuo metu Savivaldybei jau pasiūlyti 35 kandidatai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: