Premjerai besiruošiančius teatro aktorius profesinių gudrybių mokė pasaulio kikbokso čempionas

Premjerai besiruošiantys aktoriai kartais turi išbandyti ir neįprastų priemonių, kad tinkamai pasiruoštų naujam vaidmeniui teatre. Skandalingiausiai metų premjerai „Domino“ teatre besiruošiantys aktoriai šįkart išbandė bokso ringo kietumą ir iš kikbokso profesionalų mokėsi gudrybių, padėsiančių konfliktines scenas suvaidinti įtikinamai, tačiau nesužeidžiant nei savęs, nei kolegų.

Eimutis Kvoščiauskas, Andrius Bialobžeskis, Gytis Ivanauskas, Algirdas Gradauskas, ir Julius Žalakevičius ketvirtadienio rytą pradėjo kiek neįprastai – prieš susitinkant teatro scenoje, kur pastaruoju metu kas dieną vyksta sparčiai artėjančios premjeros repeticijos, šįkart jie susitiko bokso ringe. Kaip saugiai imituoti smūgį, kaip išvengti smūgio, kaip pargriauti kolegą, nesusižeidžiant pačiam ir nesužeidžiant kitų, aktorius mokė Europos ir pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas.

„Naujajame spektaklyje „Testosteronas“ vaidinu vyrą, kuris keisto nesusipratimo aplinkybėmis nukenčia nuo įtūžusių vestuvininkų. Žinoma, ir man, ir kitiems aktoriams, visada norisi vaidmenį atlikti kuo įtikinamiau. Studijų metais mokėmės scenos judesio – kaip griūti, kaip trenkti, kaip gauti į kailį, bet visada labai smagu atnaujinti įgūdžius ir ypač pasimokyti iš profesionalų“, – sako „Domino“ teatro aktorius Eimutis Kvoščiauskas.

Pirmą kartą bokso pirštines pasimatavęs Andrius Bialobžeskis neslėpė, kad tai viena neįprasčiausių premjeros repeticijų per visą jo aktoriaus karjerą. „Aktoriaus profesija tuo ir žavi, kad privalai įsijausti į kitos asmenybės, kitokio charakterio personažą, negu esi pats. Spektaklyje „Testosteronas“ vaidinu rėksnį, savimylą ir mušeiką – mėgaujuosi šia galimybe pajusti kovinę dvasią ir išgyventi, ką reiškia paskelbti karą, jame kovoti ir, galų gale, pačiam jame pralaimėti“ –„Sparta gym“ bokso ringe sakė Andrius Bialobžeskis.

Režisieriaus Olego Šapošnikovo pastatytas spektaklis – tai intelektuali komedija be cenzūros „Testsoteronas“, pasakojanti apie egoistišką žmogaus prigimtį, esminį poreikį būti mylimu, amžiną vyrų ir moterų kovą dėl padėties kontrolės ir skaudų suvokimą, kad padėties visgi nekontroliuoja nei vieni, nei kiti. Tai vienas prieštaringiausių kūrinių teatro scenoje, žymimas N-18 ženklu. Pagal šiuolaikinio teatro genijumi vadinamo Andrzejaus Saramonovicziaus pjesę pastatytas spektaklis sulaukė pribloškiančios sėkmės ne vienoje Europos šalyje, o 2007 m. pagal šią pjesę taip pat pastatytas tarptautinio pripažinimo sulaukęs kino filmas. Skandalingiausia metų premjera „Domino“ teatre „Testosteronas“ – jau kovo 14 dieną.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: