Premjeras įvertino ambicingiausius Panevėžio miesto projektus

Premjeras įvertino ambicingiausius Panevėžio miesto projektus

738
0
DALINTIS

Panevėžyje vyko pirmasis Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vizitas. Premjerui buvo pristatytos miesto problemos, sėkmingos įmonės ir planuojami įgyvendinti projektai. Du iš jų susilaukė ypatingo vyriausybės vadovo dėmesio.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis į Panevėžį atvyko mero Ryčio Račkausko kvietimu. Visą dieną premjeras skyrė tam, kad susipažintų su penktojo pagal dydį šalies miesto būkle, problemomis, sėkmingomis įmonėmis bei planuojamais projektais. Išskirtinio vyriausybės vadovo susidomėjimo sulaukė du iš jų: Stasio Eidrigevičiaus menų centras ir , anot specialistų, aukšto meistriškumo sportininkus leisiantis paruošti penkiasdešimties metrų ilgio plaukimo baseinas.

Premjeras atkreipė dėmesį, jog objektų kūrimas ir jų atnaujinimas neturėtų būti miesto vadovų prioritetu. Svarbu ir juose gyventojams teikiamų paslaugų kokybė.

Premjero nuomone, lėšų iš Valstybės investicijų programos svarbiausiems miesto projektams galėtų būti skirta 2019-aisiais.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.