Prezidentas Gitanas Nausėda laidoje „Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“ tiesioginiame eteryje atsakinės į vaikų klausimus

Į LRT TELEVIZIJOS eterį šią savaitę grįžo didžiulės sėkmės sulaukęs specialusis „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ projektas „Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“, kuris skirtas padėti vaikų nuotolinio ugdymo procesui. Trečiadienį 15.45 val. laidos mokytojo vietą užims ypatingas svečias – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. 

„Lietuvos Konstitucija svarbi ir vaikams – joje įrašytos ir jų teisės, ir jų pareigos, bet svarbiausia, kad Konstitucija kiekvieną mūsų, ne tik išrinktus tautos atstovus, skelbia valstybės kūrėjais, jos šeimininkais. Taigi, su jaunaisiais Lietuvos piliečiais, kaip su būsimais laisvos Lietuvos valstybės kūrėjais, aptarsime  konstitucines galias“, – sako prezidentas Gitanas Nausėda.

Laidos žiūrovai gali jau dabar šalies vadovui rašyti jiems rūpimus klausimus „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ feisbuko paskyroje.

„Be galo džiaugiamės tuo, kad Gitanas Nausėda pavasarį globojo mūsų akciją „Padėkok mokytojui – duok penkis“, taip pat yra ilgametis projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ globėjas, o dabar taps „Įdomiųjų pamokų“ mokytoju. Net tokiu neramiu laiku kiekvienas, neišskiriant nei prezidento, nei moksleivio, galime būti drauge, būti atsakingi ir saugoti vieni kitus“, – sako „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ prodiuseris Laurynas Šeškus.

„Kiekvieną dieną kviečiame vaikus praleisti valandą smagiai ir naudingai. Svarbiausia „Įdomiųjų pamokų“ misija – priminti namuose laiką leidžiantiems moksleiviams, kad mokytis yra be galo įdomu, kad žinojimo džiaugsmas gali ateiti kas kartą atsivertus knygą ir daugiau pasidomėjus patinkančia tema“, – teigia prodiuseris.

„Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“ prie LRT TELEVIZIJOS ekranų visas šeimas kviečia kiekvieną darbo dieną 15.45 val. Laidos vedėjai: atlikėjas Vidas Bareikis, laidų vedėjas ir knygų autorius Robertas Petrauskas ir istorijos mokytojas Mindaugas Nefas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: