Prezidentas su komanda trečiadienį dirbs Biržuose

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį kartu su komanda dirbs Biržuose. Šalies vadovas Biržuose susitiks su šešių Panevėžio regiono savivaldybių vadovais, švietimo sektoriaus atstovais, lankysis Pasvalio specialiojoje „Riešuto“ mokykloje ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje.

Prezidentas Panevėžio regione daugiausia dėmesio skirs kokybiškam ankstyvajam ugdymui, kuris privalo kiekvienam Lietuvos vaikui suteikti vienodo starto galimybes. Taip pat šalies vadovas aiškinsis, kaip regione įgyvendinamas įtraukusis ugdymas, kaip ruošiamasi užtikrinti kokybišką ugdymą ir švietimą tebesitęsiančios COVID-19 pandemijos sąlygomis.

Darbo dienos Biržuose metu taip pat bus keliami aktualūs klausimai dėl ES naujojo finansavimo laikotarpio nacionalinių taisyklių, ES fondų teikiamų galimybių mažinti regioninę atskirtį Lietuvoje, prioritetinių infrastruktūros projektų regiono savivaldybėse, psichologų trūkumo regiono švietimo įstaigose.

Jau antrą kartą Prezidento komandą darbo dienų regionuose metu lydi Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centro edukatoriai, kurie rengia užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams apie valstybę, pilietiškumą ir Prezidento instituciją. Edukacinės programos globėja yra pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Ji dalyvaus Valstybės pažinimo centro edukaciniuose užsiėmimuose, kurie vyks Biržų pilyje ir jos kieme.

Pirmoji ponia taip pat turės atskirą programą – lankysis Biržų technologijų ir verslo mokymo centre, susitiks su Biržų „Carito“ atstovais.

10.00 val. Prezidentas su Biržų, Pasvalio, Panevėžio, Rokiškio rajonų merais, Panevėžio miesto vicemeru bei Kupiškio rajono administracijos direktoriumi aptars regionui svarbiausius klausimus (Pilies arsenalo salė, Radvilos g. 3, Biržai).

* Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti Prezidento ir pirmosios ponios atvykimą ir bendrą nuotrauką su merais. Susitikimo pradžią filmuos ir fotografuos Prezidentūros fotografas ir operatorius.

12.00 val. Prezidento komentarai žiniasklaidai (Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos I a. salė, Pilies rūmai, Radvilos g. 3, Biržai).

12.30 val. Prezidentas su pirmąja ponia Diana Nausėdiene lankysis išvažiuojamojoje Valstybės pažinimo centro edukacinėje ekspozicijoje (Biržų pilies teritorija).

14.30 val. Prezidentas susitiks su regiono savivaldybių Švietimo skyrių atstovais, ugdymo ir švietimo įstaigų vadovais, tėvų asociacijų atstovais aptarti, kaip regione užtikrinamas kokybiškas ankstyvasis ugdymas, kuris kiekvienam vaikui turi suteikti vienodo starto galimybes (Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos I a. salė, Pilies rūmai, Radvilos g. 3, Biržai).

* Susitikimo pradžią filmuos ir fotografuos Prezidentūros fotografas ir operatorius.

16.00 val. Prezidentas lankysis Pasvalio specialiojoje „Riešuto“ mokykloje (P. Vileišio g. 8, Pasvalys).

16.30 val. Prezidentas susitiks su regiono švietimo sektoriaus, pedagoginių ir psichologinių tarnybų atstovais, specialiaisiais pedagogais ir tėvų asociacijų atstovais aptarti įtraukiojo ugdymo regione įgyvendinimą (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija, P. Vileišio g. 7, Pasvalys).

Prezidento komunikacijos grupė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: