Lietuvos naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSPolitika

Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose – aiškūs favoritai

Artėjant antrajam Lietuvos Respublikos prezidento rinkimų turui ir Europos Parlamento rinkimams – lažybininkai mato itin ryškius favoritus.

Gegužės 26 d. pasibaigiantys rinkimai atsakys į ne vieną svarbų klausimą Lietuvos piliečiams, tačiau jau dabar lažybininkai yra įsitikinę, kas taps Lietuvos prezidentu bei kuri partija bus išrinkta į Europos Parlamentą.

Nepaisant to, kad pirmąjį rinkimų turą laimėjo konservatorė Ingrida Šimonytė, TOPsport lažybininkai yra įsitikinę, jog šalies prezidentu vis dėlto taps Gitanas Nausėda. Ekonomisto G. Nausėdos šansai triumfuoti antrajame ture yra vertinami 75 proc., kai I. Šimonytės – 25 proc.

Lažybininkai prognozuoja, kad G. Nausėda turėtų surinkti apie 55 proc. rinkėjų balsų, o I. Šimonytė – apie 45 proc.

Ryškius favoritus lažybininkai mato ir Europos Parlamento rinkimuose. Net neabejojama, kad kitus penkerius metus Europos Parlamente Lietuvą atstovaus Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai su tokiais nariais kaip Liudas Mažylis ar Andrius Kubilius. Jų pergalė yra vertinama net 60 proc.

15 proc. yra vertinama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, kurią atstovauja Europos Parlamentaras Bronis Ropė. O Lietuvos socialdemokratų partijos pergalė su Vilija Blinkevičiūte ir Rasa Budgergyte yra vertinama 10 proc.

Visų kitų partijų pergalių šansai nesiekia dviženklės procentų ribos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close