AktualijosLietuvos naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Prezidento rinkimuose lažybininkai ir rinkėjai mato tą patį favoritą

Prasidėjus išankstiniams Lietuvos Respublikos prezidento rinkimams – nesikeičiantys favoritai. Vos prasidėjus kandidatavimui į prezidento postą buvo išskirti trys kandidatai: Gitanas Nausėda, Ingrida Šimonytė bei Saulius Skvernelis.

Likus keletui dienų iki rinkimų pabaigos šie trys favoritai ir toliau išlieka aiškiais favoritais, kuriems konkurentų daugiau nėra matoma. Sparčiai artėjant rinkimų kulminacijai TOPsport bukmekeriai ryškiausiu favoritu mato G. Nausėdą, kurio šansus laimėti rinkimus vertina 54 proc.

Tuo metu I. Šimonytės šansai Lietuvos Respublikos prezidento poste pakeisti Dalią Grybauskaitę vertinami 31 proc., o dabartinio ministro pirmininko S. Skvernelio – 15 proc.

Dar didesnį skirtumą tarp lyderių įžvelgia TOPsport klientai, kurie ir atiduos savo balsą Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose. Net 60 proc. rinkėjų pasirinko G. Nausėdos pergalę, 25 proc. I. Šimonytės, o S. Skvernelio – 15 proc.

Nors TOPsport lažybininkų ir klientų akimis favoritas yra aiškus, net neabejojama, kad rinkimuose prireiks antrojo turo. Kad rinkimuose prireiks antrojo turo, vertinama net 99,2 proc. Tuo metu galimybė, kad naujasis Lietuvos lyderis paaiškės jau po pirmojo turo, vertinama vos 0,8 proc.

Kad antrajame rinkimų ture kovos G. Nausėda ir I. Šimonytė yra vertinama 60 proc. Kad antrajame ture bus G. Nausėda ir S. Skvernelis vertinama 25 proc., o kad antrajame ture kovotų S. Skvernelis ir I. Šimonytė – 15 proc.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button