Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-06-29

Prieš olimpinės vyrų krepšinio atrankos turnyro startą, M. Kalnietis – apie sveikatos būklę ir vieną svarbų akcentą

Besibaigiant birželiui, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kovą dėl galimybės keliauti į Tokijo vasaros olimpines žaidynes. Nuo šiandien, birželio 29-osios, iki pat liepos 4-osios, Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins olimpinis vyrų krepšinio atrankos turnyras, kurį transliuos ir TV3 žiniasklaidos grupė – ne tik TV3 kanalas, bet, žiūrovų patogumui, ir naujienų portalas tv3.lt, internetinė vaizdo platforma TV3 Play bei naujos kartos televizija Go3.

Sėkmingai pasirodžiusi visose kontrolinėse rungtynėse, rinktinė jau pasiruošusi ir artėjančioms kovoms. Kaune susitiks 6 komandos, o Lietuva savo kelią olimpiniame krepšinio atrankos turnyre pradės su Venesuelos nacionaline komanda.

„Pasiruošimo etapas baigtas, ir, manau, kiek įmanoma, jis buvo produktyvus ir darbingas. Treneriai dėlioja žaidimo planą, analizuoja varžovus. Paprasčiausiai turime pasinaudoti savo stipriosiomis pusėmis bei išnaudoti varžovų silpnąsias. Mano sveikatos būklė su kiekviena diena gerėja, todėl tikiuosi, kad viskas bus gerai ir galėsiu atiduoti maksimumą aikštelėje.

Taip pat labai svarbus akcentas yra sirgaliai. Žaisime namuose, todėl net neabejojame, kad mūsų užnugaryje bus kaip visada ištikima ir triukšminga sirgalių armija. Kiekvienas balsas, kurį girdime, suteikia postūmį į priekį. Tai, neabejotinai, yra labai svarbu“, – teigė rinktinės krepšininkas ir kapitonas Mantas Kalnietis.

Grupėje A varžysis Lietuva, Pietų Korėja ir Venesuela. Kitoje grupėje (B) – Slovėnijos, Lenkijos ir Angolos nacionalinės ekipos. Į pusfinalį pateks tik po dvi geriausias grupės komandas.

Pirmąjį mačą su Venesuelos nacionaline komanda lietuviai sužais jau šį antradienį, birželio 29 dieną, 19.30 val. Antrosios rungtynės – liepos 1-ją, ketvirtadienį, tokiu pat laiku. Šįkart lietuviai bandys įveikti Pietų Korėjos rinktinę.

TV3, naujienų portalas tv3.lt, internetinė vaizdo platforma TV3 Play bei naujos kartos televizija Go3 transliuos visas olimpinės atrankos vyrų krepšinio rungtynes – ne tik tas, kuriose pasirodys lietuviai. Tiek rungtynių metu, tiek ir po jų karščiausios naujienos, interviu su krepšininkais, jų komentarai bei rungtynių analizė atsidurs ir naujienų portalo tv3.lt specialiame polapyje –  https://www.tv3.lt/tokyo2020.

Pirmosios olimpinės krepšinio atrankos rungtynės tarp Angolos ir Lenkijos – šiandien 16.30 val. Jas sekite čia: https://bit.ly/35Uu9JD.

O Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės mačas su Venesuelos nacionaline komanda – jau šiandien, 19.30 val. per TV3, naujienų portalą tv3.lt, TV3 Play ir Go3 – https://bit.ly/3dmfwTi!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: