Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-29

Prieš Tokijo vasaros olimpines žaidynes sportininkai E. Balčiūnaitė ir E. Matusevičius stojo į kovą: parodė kitokią savo pusę

Vis sparčiau artėjant didžiausiam metų sporto įvykiui – Tokijo vasaros olimpinėms žaidynėms – TV3 laidoje „galvOK“ šeštadienį svečiuosis du žinomi sportininkai. Rimtam iššūkiui pasiruošė ieties metikas Edis Matusevičius bei vidutinių nuotolių bėgikė, Lietuvos rekordininkė Eglė Balčiūnaitė.

Laidos vedėjas Andrius Žiurauskas bus atviras –  abu svečiai yra tikra Lietuvos olimpinė viltis, kurie jau liepos mėnesį ruošiasi startui Tokijo olimpinėse vasaros žaidynėse.

Jam pritars ir komandos kapitonai, kurie tikins, kad tokie svečiai – retas atvejis žaidime. Į Marijono Mikutavičiaus komandą stos Eglė, o Edis papildys Manto Katlerio komandos gretas.

Vis dėlto žaidimo pradžia ne visiems bus sėkminga – A. Žiurauskas netgi pajuokaus, jog tikisi, kad per olimpines žaidynes situacija bus kiek geresnė. Tačiau abi komandos nepasiduos – Eglė pasakos, kad be sporto, stengiasi savo žinias bent kiek pagilinti ir visose kitose srityse, o štai Edžio užsidegimas ne juokais ims neraminti M. Katlerį. Žinomas vyras pripažins, kad yra vieta, į kurią su sportininku tikrai dėl šio jo bruožo neitų.

Laidos metu M. Mikutavičius bus linkęs pasikliauti Eglės atsakymais – net ir tada, kai ši sakys kad jie nebūtinai teisingi. Sportininkė drąsiai dalinsis mintimis apie tai, ką yra girdėjusi anksčiau – pavyzdžiui, kad veidrodžiui neužrasoti padeda skutimosi putos, o kavos tirščiai gali pasitarnauti ir higienos klausimais.

„Pamenu, kad kažkas iš mano pažįstamų labai seniai valgė kavos tirščius tam, kad panaikintų blogą burnos kvapą. Vadinasi, tie tirščiai kažką turi“, – bus įsitikinusi E. Balčiūnaitė.

O štai sulaukęs vieno klausimo, Marijonas ypatingai nusimins: „Čia kaip kartais tavęs policininkai nestabdo kokius penkis metus, o staiga, per du mėnesius, sustabdo kokius penkis kartus. Tai – tie klausimai, apie kuriuos aš nieko nesuprantu ir turiu jiems tikrai daug priekaištų.“

Vėliau situacija taps netgi dar karštesnė – kas privers Marijoną netekti kantrybės ir netgi prašyti Eglės atleidimo? O kodėl vienas Eglės ir Marijono atsakymas sujauks mintis ir Mantui su Edžiu?

Atsakymai į šiuos bei kitus suktus klausimus ir visai kita olimpiečių pusė – jau šį vakarą, 19.30 val. žaidime „galvOK“ per TV3, o svarbiausias metų sporto įvykis – Tokijo vasaros olimpinės žaidynės – nuo liepos 23 d. per TV3 ir TV6!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: