Primename: nuo gruodžio 1 d. mokyklose privalomos medicininės veido kaukės

Panevėžio miesto savivaldybė primena, kad nuo gruodžio 1 d. ugdymo įstaigose visiems privaloma dėvėti tik medicinines veido kaukes arba respiratorius.

„Iki šiol pradinių klasių mokiniai galėjo visai nedėvėti veido apsaugos priemonių.  Siekiant suvaldyti COVID-19 situaciją Sveikatos apsaugos ministerijos ministro, operacijų vadovo priimtu sprendimu numatyta, jog nuo gruodžio 1 d. visi pradinių klasių mokiniai švietimo įstaigų uždarose patalpose privalo dėvėti tik medicinines kaukes ar respiratorius, t. y. paprastos medžiaginės kaukės jau nebebus leidžiamos. Todėl primename ir prašome mokinių tėvelių (globėjų) pasirūpinti, kad jų atžalos dėvėtų tinkamas veido apsaugos priemones“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Kaukių leidžiama nedėvėti asmenims sportuojant, taip pat veiklų, kurių negalima atlikti būnant su kauke, vykdymo metu, neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (šiems asmenims rekomenduojama nešioti veido skydelį). Jei darbuotojas negali dėvėti kaukės dėl vykdomos veiklos pobūdžio (pvz. darbas su klausos negalią turinčiais asmenimis), gali būti naudojamos kitos riziką mažinančios priemonės (pvz., veido skydeliai).

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: