Primename: Panevėžio centre ribojamas judumas

Panevėžio miesto savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje priimtas sprendimas apriboti gyventojų judėjimą Laisvės aikštėje šventinėmis dienomis – gruodžio 25-26 d. 

„Dabar kaip niekada turime būti sąmoningi ir atsakingi – nuo mūsų veiksmų priklauso kitų sveikata ar net gyvenimas. Sprendimas riboti žmonių judėjimą centrinėje miesto dalyje buvo priimtas atsižvelgus į didėjantį sergamumą koronaviruso infekcija Panevėžyje. Svarstėme įvairius būdus ir dedame maksimalias pastangas situacijai valdyti. Raginame panevėžiečius neplanuoti jokių nebūtinų išvykų iš namų, visi sutikime artėjančias šv. Kalėdas ir Naujuosius metus saugodami save ir kitus“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Padidintą kontrolę Laisvės aikštėje vykdys privačios apsaugos įmonės, patruliuos policijos pareigūnai bei Savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus specialistai. Panevėžiečiams, gyvenantiems Laisvės aikštėje, bus leidžiama praeiti pro užtvaras, pateikus teisėtumą gyventi centrinėje miesto dalyje įrodančius dokumentus.

Primename, kad LR Vyriausybei sugriežtinus karantino sąlygas iki 2021 m. sausio 3 d. 24 val. ribojamas žmonių keliavimas į ir iš Panevėžio miesto. Judėjimo kontrolė vyksta nuolat, tik skirtingu intensyvumu, ypač savaitgaliais ir švenčių dienoms, t. y. gruodžio 23 d. nuo 13 val. iki gruodžio 27 d. 21 val. bei gruodžio 31 d. nuo 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. Policijos pareigūnai prašo gyventojų būti supratingiems, vykti į kitą savivaldybę tik dėl labai rimtų priežasčių, o esant galimybei, atidėti nebūtinas keliones. Norėdami sumažinti spūstis ir patikrinimų laiką, patikrinimui būkite paruošę asmens bei automobilio dokumentus, taip pat vykimo priežastį pagrindžiančius dokumentus. Kilus klausimams galite skambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000, darbo dienomis – nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. ryto iki 17 val.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: