AINA.LT nuotr.

Prisiekė 2023-2027 m. kadencijos Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nariai ir meras

Šiandien vyko pirmasis 2023-2027 m. kadencijos Panevėžio miesto savivaldybės tarybos posėdis.

Posėdyje tradiciškai surengta iškilminga inauguracija – prisiekė tarybos nariai ir išrinktas meras Rytis Mykolas Račkauskas. Ateinančius ketverius metus Taryboje dirbs 27 nariai. Tai politinio komiteto „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ 15 atstovų – Arūnas Balčiūnas, Loreta Masiliūnienė, Vitalija Vasiliauskaitė, Birutė Valkiūnienė, Petras Luomanas, Valdas Staugaitis, Rima Maselytė, Aleksas Varna, Elvyra Pažemeckaitė, Alina Ranceva, Tomas Rudokas, Algis Čeponis, Tadas Smetonis, Darius Viržonis ir Arnoldas Simėnas; po 3 Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovus – Ignas Gaižiūnas, Indiana Grigienė ir Vitalijus Satkevičius, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos – Marius Verbiejus, Ala Kuzmienė ir Sandra Razminė; po 2 Lietuvos socialdemokratų partijos narius – Ramūnas Vyžintas ir Simona Krupeckaitė, demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ – Rimantas Narkūnas ir Lauras Jagminas; po vieną narį Taryboje dirbs Liberalų sąjūdžio atstovas Laimutis Sėdžius ir politinio komiteto „Panevėžio labui“ narė Viktorija Vidžiūnienė. Šiandien priesaikas davė 25 Tarybos nariai, kiti du nariai priesaikas duos artimiausiame posėdyje.

„Rinkimuose panevėžiečiai išreiškė akivaizdų palaikymą Panevėžio atsinaujinimui. Tokia jų pozicija – aiškus įpareigojimams tęsti pradėtus darbus, nes būtent to tikisi miesto žmonės. Todėl šioje kadencijoje toliau nuosekliai įgyvendinsime strateginius tikslus, vystysime regioninę Pramonė 4.0 kryptį, modernizuosime infrastruktūrą, įgyvendinsime jau pradėtus ir pradėsime naujus projektus įvairiose srityse. Šių darbų dėka, esu tikras, Panevėžys ir toliau augs kaip išskirtinis, dar patrauklesnis Aukštaitijos centras. Patrauklesnis verslui, kuriančiam darbo vietas. Patrauklesnis kiekvienam panevėžiečiui, čia puoselėjančiam savo ir šeimos gyvenimą. Patrauklesnis visiems, matantiems savo ateitį Panevėžyje ir kuriantiems vis modernesnį ateities Panevėžį. Kolegos Tarybos nariai, sveikinu kiekvieną jūsų gavus panevėžiečių pasitikėjimą. Pateisinkime miestiečių lūkesčius. Tegul ne siauri asmeniniai ar politinių jėgų interesai, o bendras darbas Panevėžiui tampa šios kadencijos varomąja jėga. Tegul skirtingos pažiūros lemia ne susipriešinimą, o priimamų sprendimų visapusiškumą. Ne kalbomis, o  rezultatyviu darbu pateisinkime gautą pasitikėjimo mandatą.Mieli panevėžiečiai, dėkoju už man suteiktą galimybę ir toliau vesti Panevėžį atsinaujinimo keliu. Visas savo pastangas skirsiu tam, kad jūsų pasitikėjimą pateisinčiau“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas.

Pirmajame 2023-2027 m. kadencijos Tarybos posėdyje buvo pritarta mero pateiktoms kandidatūroms į mero pavaduotojų postus. Mero pavaduotojomis paskirtos Gintarė Maskoliūnienė, Žibutė Gaivenienė ir Loreta Masiliūnienė.

Taryba sudarė 5 komitetus – Švietimo, mokslo ir jaunimo reikalų, Kultūros ir meno, Bendruomenių, socialinių reikalų, sveikatos ir sporto, Strateginio planavimo, finansų ir infrastruktūros bei Kontrolės ir patvirtino jų sudėtį. Posėdžio metu buvo sudarytos Etikos bei Antikorupcijos komisijos, deleguoti atstovai į Lietuvos savivaldybių asociaciją, Regiono plėtros tarybą.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: