Aukštaitijos naujienosPasvalys

Prisiminimų ir pagarbos vakaras Laisvės gynėjams Pumpėnuose

Laisvės gynėjams atmintį Pumpėnuose laužas buvo degamas sausio 12 dienos vakare. Prisiminimų ir pagarbos vakaras ATSIMENAM, KODĖL ESAME LAISVI buvo surengtas surėmus keleto organizacijų pečius. Uždegtas laužas, fakelai. Ttrispalvės vėliavos visus nuteikė rimčiai ir susikaupimui. Sugiedotas Valstybės himnas. Kalbėjo Pumpėnų kultūros namų vadovė Aldona Kurlinskienė, Jurgėnų meno vadovė Gėlė Mačiūnienė, Pumpėnų seniūnijos seniūno pavaduotoja Asta Punienė.

Prisiminimas apie budėjimus Vilniuje pasidalijo Pumpėnų kraštiečių asociacijos „Pumpėniečių viltys“ prezidentas Algimantas Stalilionis, kraštietis Algimantas Jankevičius, Dalia Stalilionienė. Savo kūrybos eiles skaitė Marijonas Raudonis ir Ona Jankevičiūtė-Striškienė. Grojant Gėlei Mačiūnienei dainavo visi, sušilimui net pašokta.

Vakarui nuoširdumo ir bendrystės jausmą suteikė bendrai pasidalinti moterų iškepti pyragai, karšta arbata. Smagu, kad pasirengiant ir pabūnant būryje radosi seniūnijos, kultūros namų darbuotojai, kraštiečiai, bendruomenės ir „Bočių“ draugijos nariai. Gražų vakarojimą regėjo šimtai žmonių, pravažiuodami Via Baltica, ne viena mašina pravažiuodama pritariamai signalizavo.

Ona Striškienė, Pumpėnų kraštiečių asociacijos „Pumpėniečių viltys“ narė

Siūlome perskaityti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.