Prisiminus besibaigiančius metus

Šventės nuaidėjo, nutilo šurmulys ir liko tik prisiminimai. Tereikia juos sudėlioti ir gausime puikų paveikslą.

 Paskutinis metų mėnuo „Ąžuolo“ progimnazijoje buvo įdomus, linksmas, pilnas įvairios veiklos.

Štai mokinių taryba mokykloje ir vėl suorganizavo Kalėdinį paštą. Visą mėnesį mūsų mokyklos bendruomenės nariai rašė, piešė sveikinimus ir metė juos į Kalėdų pašto dėžę. Vėliau sveikinimai buvo rūšiuojami.  Kalėdų senelis, su savo padėjėjomis, paskutinėmis metų dienomis,  aplankė mokyklos vaikus, pabendravo su visais, išdalino sveikinimus. Ypač įdomu buvo bendrauti su pirmokais, kurie nuoširdžiai stebėjosi Kalėdų senelio atėjimu bei jį kalbino.

 Kiekvienais metais laiškų būna vis daugiau. Dėmesys – brangiausia dovana, todėl džiaugiamės, kad vaikai mokosi dovanoti, būti dėmesingi.

Kasmet visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi ir grožisi mokyklos kalėdinėmis dekoracijomis. Į mokyklos puošimą įsitraukia tiek mokytojai, tiek mokiniai. Ne prasčiau nei pati mokykla pasipuošia ir vaikai. Paskutinėmis gruodžio savaitėmis mokyklos koridoriuose buvo matyti sniego senių, elfų, elnių ar kitokių kalėdinių atributų. Mokinių žalias uniformas pakeitė raudoni, balti ar blizgūs apdarai.

Mūsų mokyklos bendruomenė aktyviai prisijungė prie kalėdinės labdaros akcijos. Mokytojai, mokiniai nešė įvairius žaidimus, žaislus Panevėžio šeimos namams.

Kažkas yra pasakęs, kad vaikai ir yra Kalėdos. Ir tai yra tiesa, nes niekas taip nemoka džiaugtis šventėmis ir jų laukti kaip vaikai. Suaugusiems belieka tik padėti jiems ir prisijungti prie šventės kūrimo.

Su Naujais metais visus!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: