Prisivijęs „tojotą“ „mersedesas“ trenkėsi į jos galą ir iš įvykio vietos pabėgo

Ketvirtadienį šiek tiek po 16 valandos Panevėžio rajone Bernatonių kaime į 1971 metais gimusios moters vairuojamo automobilio “Toyota” galą rėžėsi “Mercedes-Benz” markės automobilis. Nuo smūgio taranuotasis automobilis nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi, o avarijos kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino.

Policijos pareigūnams tebeapžiūrint avarijos vietą prisistatė tas pats automobilis “Mercedes-Benz” ir jo savininku pristatęs 1989 metais gimęs vyras. Pirminiais duomenimis vairuotojas buvo blaivus, tačiau pareigūnai dar aiškinsis kodėl jis pasišalino iš įvykio vietos, ar tikrai mašiną vairavo jis, bus apklausiami liūdytojai.

Taranuotojo automobilio vairuotoja po greitosios medicinos pagalbos medikų apžiūros buvo išleista namo gydytis ambulatoriškai.

Tuo tarpu apie vidurdienį Rokiškyje Panevėžio gatvėje įvykusi avarija turėjo liūdnesnes pasėkmes. 1944 metais gimusi moteris, vairuodama automobilį “VW Sharan”, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje nepraleido dviem metais už save jaunesnio pėsčiojo ir jį partrenkė. Po tokio susidūrimo senjoras dėl galvos smegenų sutrenkimo ir kaulų lūžių išvežtas į ligoninę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: