Pristatyta Anykštėno kortelės koncepcija

Šiandien Anykščių rajono savivaldybėje vyko spaudos konferencija Anykštėno kortelės koncepcijai pristatyti. Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius, Anykščių rajono tarybos narys ir Anykštėno kortelės darbo grupės pirmininkas Mindaugas Sargūnas ir administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus specialistė Monika Bužinskienė pristatė Anykštėno kortelės koncepciją, pridėtinę vertę verslui rajone, naudą ir naudojimosi galimybes gyventojams, kortelės skaitmenizavimą ir pritaikymą naudojimui.

Nuo 2022 m. planuojama Anykštėno kortelės veiklos pradžia

2022 m. pradžioje Anykščiuose planuojama įsteigti Anykštėno kortelę. Anykštėno kortelė – tai patogi ir praktiška priemonė, kuri skatins Anykščių rajono savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravusius žmones dažniau naudotis kurortinėje vietovėje teikiamomis paslaugomis, pirmiems išbandyti naujoves, apsilankyti maitinimo ar kitas paslaugas teikiančiose įmonėse. Siekiama, kad nuolaidų spektras būtų kuo platesnis, pagal kiekvieno poreikius. Kortelė sudarys sąlygas Anykščių rajono gyventojams kiek galima pigiau pasinaudoti teikiamomis paslaugomis, dažniau išbandyti procedūras, skanauti anykštietiškus patiekalus, pakviesti savo artimuosius į turizmo sektoriaus objektus ar kultūrinius renginius.

2021 m. balandį Anykščių rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta Anykštėno kortelės darbo grupė aktyviai bendravo su Birštono, Palangos ir Vilniaus savivaldybėmis, kurios jau turi įsidiegusios tokio tipo kortelę.

Š. m. spalio mėn. buvo organizuojami susitikimai, kurių metu pristatyta Anykštėno kortelės koncepcija verslo atstovams bei Anykščių „Rotary“ bei vadovų klubo nariams. Susitikimų metu susirinkusieji galėjo teikti pasiūlymus, išsakyti savo nuomonę bei susipažinti su šia nauja paslauga Anykščiuose.

Koncepcijoje numatoma, kad kortelė bus vardinė, kuri galios 3 metus su galimybe pratęsti. Preliminarus kortelės mokestis – 3 Eur. Nuolaidas siūlys tiek savivaldybės įstaigos, tiek privatus verslas. Ateityje numatoma, kad Anykštėno kortelė bus ir fizinė ir virtuali (mobilioji aplikacija). Objektai, teikiantys nuolaidas su Anykštėno kortele, bus pažymėti specialiu skiriamuoju ženklu. Visas nuolaidas teikiančiu įmonių sąrašas bus nuolat atnaujinamas . Siūlomas kortelės administratorius – VšĮ „Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras“

Verslui tai puiki galimybė padidinti vietinių klientų skaičių ne turistiniu laikotarpiu. Numatoma, kad smulkaus ir vidutinio verslo subjektams, kurie teiks nuolaidas asmenims, turintiems Anykštėno kortelę, bus suteikiami papildomi balai vertinant paraiškas, kurias teiks smulkiojo ir vidutinio verslo subjektai pagal Anykščių rajono savivaldybės strateginio metų veiklos plano priemonę Nr. 2.1.2.02 „Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimas“. Informacija apie įmones, teikiančias nuolaidas, bus viešinama įmonių interneto svetainėse, miesto lauko ekrane, socialinio tinklo „Facebook“ platformose, Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro internetinėje svetainėje, informacinėse skrajutėse ir kt.

Neabejojama, kad nuolaidų pasiūlymų skaičius ateityje augs, tad Anykštėno kortelės suteikiamų nuolaidų įvairovė vis keisis.

Anykštėno kortelės priemonę Anykščių rajono strateginiame veiklos plane, planuojama teikti tvirtinti š. m. spalio mėnesio Tarybos posėdyje.

Anykščių rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: