Pristatyta nauja KTU magistrantūros programa verslui

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, mero pavaduotojas Aleksas Varna ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė dalyvavo pristatyme-diskusijoje apie KTU aplinkos apsaugos vadybos ir švaresnės gamybos magistrantūros programą, kurią studentams planuojama pasiūlyti jau nuo rugsėjo.

„Panevėžiui, vienam stambiausių Lietuvos pramonės miestų, naujoji studijų programa nepaprastai aktuali. Šiuolaikinei visuomenei yra labai svarbu ugdyti ir parengti darnios pramonės plėtros specialistus. Tikiuosi, tai supras ir būsimieji magistrantai, o naujoji programa bus populiari“, – sakė meras R. Račkauskas.

„Mes džiaugiamės galėdami miesto vadovams ir verslininkams pristatyti naują programą, kuri tikrai reikalinga ne tik Panevėžiui, bet ir visam gamybos verslui. Šis susitikimas rodo, kad mūsų bendradarbiavimas vyksta ne tik žodžiais, todėl noriu pasidžiaugti, kad Panevėžys turi galimybę ruošti ateities verslo specialistus“, – sakė prof. dr. Daiva Žostautienė.

Unikali aplinkos apsaugos vadybos ir švaresnės gamybos studijų programa 2012 m. buvo įvertinta tarptautiniu aplinkosauginiu „EnergyGlobe“ apdovanojimu už prevencinės aplinkos vadybos specialistų rengimą pramonės įmonėms ir valstybės įstaigoms, o 2013 m. pripažinta geriausia Europos inžinerine studijų programa, rengiančia darnios pramonės plėtros specialistus.

Ryšių su visuomene skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: