Pristatyta unikali sportinių drabužių linija: prie kolekcijos kūrimo prisidėjo Miuncheno „Bayern“ žvaigždė

Tarptautinis sporto prekių ženklas „4F“ ir visame pasaulyje puikiai žinomas futbolininkas Robertas Lewandowskis suvienijo jėgas ir pristatė pirmąją drabužių kolekciją. Lenkijos rinktinės kapitonas ir Miuncheno „Bayern“ žvaigždė tapo naujuoju kompanijos ambasadoriumi, o jo kolekciją Lietuvos futbolo gerbėjai galės įsigyti jau nuo kovo 17 d.

„4F“ bendradarbiavimas su geriausiu pasaulio futbolininku leido sukurti novatorišką kolekciją. Ši drabužių kolekcija sujungia naujausias tendencijas ir funkcionalumą. Prekės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, turinčių savybių, kurios naudojamos kuriant profesionalią sportinę aprangą, pavyzdžiui: antibakterinis, hipoalergiškas audinys ir efektyvus drėgmės valdymas. Be to, šios savybės užtikrina ilgesnį patvarumą. „4F x RL9“ kolekciją sudaro 38 gaminiai, įskaitant sportinius nertinius, kelnes, šortus, marškinėlius trumpomis ir ilgomis rankovėmis, bei kepures su snapeliu. Drabužių linijoje vyrauja neutralios spalvos, kurias galima lengvai derinti.

Džiaugiuosi, kad prisijungiau prie prekių ženklo, paremto vertybėmis, kurios mane lydėjo nuo pat karjeros pradžios. „4F“ garsėja tuo, kad remia sportininkus ir skatina aktyvų gyvenimo būdą Lenkijoje ir visame pasaulyje. Be to, „4F“ turi žinių, patirties ir pozicijų tarptautinėje rinkoje, o tai leido mums pasiūlyti unikalią drabužių liniją, kurioje kiekvienas ras kažką sau“, – sako Robertas Lewandowskis.

Naujoji „4F x RL9“ kolekcija buvo suskaitmeninta, todėl „4F“ programėlėje prekes galite peržiūrėti naudodami papildytąją realybę. Naudodami „4F“ programėlę taip pat galite pamatyti kiekvieno gaminio 3D modelį, kuris bus rodomas ant Roberto Lewandowskio silueto.

 „4F x RL9“ kolekciją dabar galite įsigyti „4F“ programėlėje, „4F“ parduotuvėse ir 4fstore.lt internetinėje parduotuvėje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: