Pristatytas Audriaus Balčėčio fotografijų albumas „Tbilisi“

Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės – Bitės viešojoje bibliotekoje pristatytas Audriaus Balčėčio fotografijų albumas „Tbilisi“. Pristatyme dalyvavo Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas,  fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius, Gruzijos (Sakartvelo) ambasados atstovai.

„Džiaugiuosi galimybe pasveikinti autorių puikiame renginyje. Tbilisis nepalieka abejingo nei vieno ten apsilankiusio. Puikiausias to įrodymas – šiandienos fotografijose įamžinti vaizdai. Dėkoju Audriui už galimybę mintimis ir akimis grįžti į Tbilisį ir ačiū už kultūrinį tiltą, tarp mūsų broliškų šalių“, – sveikindamas autorių sakė meras R. Račkauskas.

„Henry David Thoreau kartą pasakė: „Niekas kitas taip neišplečia pasaulio, kaip draugai tolimuose kraštuose; jie kuria platumas ir ilgumas…“. Taip ir mes kartu kuriame platumas ir ilgumas… Šios platumos ir ilgumos atvedė į Sakartvelą Lietuvos verslininką iš Panevėžio Audrių Balčėtį… Pabrėžiant ypatingus teatrinius santykius tarp Panevėžio ir Sakartvelo. Štai dėl ko jis atvyko į Sakartvelą, kad sumažintų pasaulį – įamžintų Tbilisį juoda ir balta spalvomis“, – pristatydamas fotografijų albumą rašo Sakartvelo teatro bendruomenės pirmininkas Giorgi Gegechkori.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: