Privalantiems eiti į darbą tėvams – galimybė naudotis mokyklų paslaugomis

Panevėžio miesto savivaldybė, vadovaudamasi LR Vyriausybės nutarimu, nuo sausio 4 d. užtikrins pradinių klasių vaikų nuotolinį ugdymąsi specialiųjų tarnybų darbuotojams. Išimtiniais atvejais mokyklų teikiamomis paslaugomis galės naudotis ir mažamečius auginantys tėvai, įtėviai ar globėjai, privalantys dirbti ne nuotoliniu būdu ir negalintys pasirūpinti vaikais namuose.

„Atkreipiame dėmesį, kad mokyklų paslaugomis galės naudotis tik specialiųjų tarnybų darbuotojai ir tie tėveliai, kuriems nesudarytos galimybės dirbti nuotoliniu būdu. Mokyklose vaikai ugdysis su kitais bendraklasiais tik nuotoliniu būdu, jiems bus suteiktos visos ugdymusi reikalingos priemonės ir žinoma vykdoma priežiūra bei maitinimas“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Mokyklose bus užtikrinamos vietos specialiųjų tarnybų darbuotojams, auginantiems pradinių klasių vaikus, t. y. medicinos sektoriaus darbuotojams, policijos pareigūnams, kariams, ugniagesiams. Šių profesijų darbuotojams pažymų pristatyti nereikės. Išimtiniais atvejais, kai abu tėvai, įtėviai, globėjai privalo dirbti ne nuotoliniu būdu ir negali vaikų priežiūros užtikrinti namuose, privalo el. paštu ausra.burbiene@panevezys.lt atsiųsti prašymą ir darbdavio pažymas dėl būtinumo darbo funkcijas atlikti darbo vietoje.

Primename, kad pradinukai nuotoliniu būdu po žiemos atostogų pradės mokytis sausio 4 d., 5-12 klasių mokiniai – sausio 6 d. Kaip ir iki šiol, įprastu būdu dirbs specialiosios mokyklos ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosios klasės. Taip pat veiks lopšeliai-darželiai, tačiau rekomenduojama vaikus vesti tik tiems tėveliams, kurie neturi galimybių jų prižiūrėti namuose.

Kilus klausimams prašome kreiptis tel. (8 45) 501 369.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: