Panevėžio TLK nuotr.

Prizai pasiekė viktorinos laimėtojus!

Šių metų sausio viduryje paskelbus ligonių kasų viktorinos „Ligų prevencija: žinoti ir tikrintis“, laimėtojus, 10 Valstybinės ligonių kasos ir 20 Panevėžio teritorinės ligonių kasos įsteigtų prizų iškeliavo į įvairius Lietuvos kampelius ir įteikti tiems savivaldybių visuomenės sveikatos biurų darbuotojams, kurie dalyvavo viktorinoje ir tapo jos nugalėtojais ar paskatinamųjų prizų laimėtojais.

Iki sausio pabaigos prizai įteikti kone visiems trisdešimčiai laimėtojų iš 15 Lietuvos savivaldybių visuomenės sveikatos biurų.

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistės, vykdančios visuomenės sveikatos stiprinimą, Eglė Dvilevičienė ir Jurgita Mikoliūnienė, laimėjusios paskatinamuosius prizus, labai džiaugėsi tuo, kad gana sėkmingai įveikė didžiąją dalį viktorinos klausimų, į kuriuos atsakant, anot jų, buvo ką veikti – ir galvą pasukti teko, ir su kolegėmis pasiginčyti dėl teisingo atsakymo. Specialistės pripažino: nors klausimų buvo sunkių, temos aktualumas ir jau turimos žinios kaip užkabino, taip nepaleido iki paskutinio klausimo.

Šio biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo skyriaus vedėja Virginija Vaičekonienė išreiškė pasididžiavimą savo skyriaus darbuotojų laimėjimu ir pasidžiaugė, kad ligų prevencija domina ne tik biuro specialistus, bet ir gyventojus. Anot jos, pernai labai suaktyvėjo panevėžiečių noras savo iniciatyva dalyvauti visose prevencinėse veiklose ir programose tiek, kad visų norinčiųjų biuras nebesutalpina.

Viktorinos nugalėtoja iš Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Inga Mackelienė džiaugėsi, kad su šiuo laimėjimu ją ir kolegę Danguolę Urbonienę pasveikino Panevėžio rajono savivaldybės vadovai ir Savivaldybės gydytoja Renata Valantinienė, taip pat jos sulaukė žurnalistų dėmesio.

Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistės Astos Tumonytės laimėjimu nuoširdžiai pasidžiaugė šio biuro direktorė Agnė Šapokaitė. Jos manymu, tokios viktorinos, kai žinios perteikiamos netradiciniu būdu, labai reikalingos. Panašią viktoriną, direktorės įsitikinimu, pravartu būtų organizuoti ir gyventojams.

Viktorinos nugalėtoja iš Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Žaneta Skinkienė sakė, kad ją labai pradžiugino ne tik prizas, bet ir ligonių kasų vadovų padėkos raštas, kurį galės pristatyti į universitetą, kuriame tęsia studijas.

Ligonių kasos dar kartą sveikina laimėtojus ir dėkoja visiems viktorinos dalyviams!

             Panevėžio teritorinė ligonių kasa

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: