Profesinis mokymas Biržuose tampa modernesnis

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas lankėsi Biržų technologijų ir verslo mokymo centre, kur susitiko su laikinai einančiu direktoriaus pareigas Raimondu Čepoku, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Maryte Bistrickiene ir praktinio mokymo vadove Vika Dabkevičiene. Meras domėjosi Profesinio mokymo įstaigos veikla, perspektyvomis ir įgyvendinamu infrastruktūros plėtros projektu.

„Susipažinome su įgyvendinamu investiciniu projektu, apžiūrėjome naujai įrengtas klases. Labai džiaugiamės, kad Biržuose daugėja jaunimo, norinčio įsigyti specialybę ir tai, kad jauniesiems specialistams sukuriamos puikios mokymosi ir tobulėjimo sąlygos“, – sakė meras Vytas Jareckas.

Įgyvendinamu infrastruktūros plėtros projektu siekiama padidinti kokybiško profesinio mokymo prieinamumą, investuojant į profesinio mokymo įstaigų infrastruktūrą.

Projekto įgyvendinimo metu bus įsigyta nauja įranga, įrenginiai, baldai ir įrankiai būtini automobilių mechaniko, suvirintojo, metalų suvirintojo bei pjaustytojo elektra ir dujomis bei technikos priežiūros verslo darbuotojo profesinio mokymo programoms įgyvendinti. Taip pat įranga bei įrenginiai, baldai ir įrankiai būtini virėjo, pagalbinio virtuvės darbuotojo, konditerio profesinio mokymo programoms įgyvendinti.

Šiuo metu yra visiškai įgyvendintas viešasis pirkimas, kurio metu yra naujai įrengta suvirinimo klasė.  Antrasis viešasis pirkimas yra įvykęs, laukiama, kol bus pristatyta nauja įranga, įrankiai automobilių mechaniko specialybei bei nauji virinimo aparatai bei kita įranga. Šiuo metu yra rengiami dokumentai dėl virėjo, pagalbinio virtuvės darbuotojo, konditerio įrangos įsigijimo.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centre rengiami floristai, pardavėjai, automobilių mechanikai, suvirintojai, apdailininkai, konditeriai, virėjai, sekretoriai, kambarių tvarkytojai, technikos priežiūros verslo darbuotojai, žemės ūkio gamybos verslo darbuotojai, socialinio darbuotojo padėjėjai.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: