Grožis - Laisvalaikis - 2020-04-17

Profesionali burnos higiena dar geresnei sveikatai

Norite mėgautis gražiais bei sveikais dantimis ir turėti nepriekaištingą šypseną? Profesionali burnos higiena padės atkurti ne tik gražią burnos ertmės išvaizdą, bet ir lengviau atpažinti sunkiau pastebimus dantų gedimus, paruoš tokioms procedūroms kaip dantų balinimas. Sužinokite daugiau apie odontologijos klinikose atliekamą burnos higieną ir nepraleiskite progos pasinaudoti įgudusių odontologų paslaugomis.

Kuomet įprastų burnos priežiūros priemonių neužtenka

Jeigu kasdien valotės dantis ir naudojate dantų siūlą, tai dar nereiškia, kad pilnai rūpinatės savo burnos ertmės sveikata ir išvengsite dantų susirgimų. Norint pasiekti geresnius rezultatus, svarbu skirti priežiūrai šiek tiek daugiau pastangų ir dėmesio. Burnos higienos procedūros yra reikalingos bent 2 kartus per metus. Atliekama burnos ertmės higiena padės palaikyti gerą dantų sveikatą bei gražią išvaizdą.

Burnos ertmės higienos procedūros dar naudingos ir tuo, kad nuvalius apnašas, pastebimi smulkūs dantų gedimai, kuriuos svarbu taisyti. Burnos ertmės higieną rekomenduojama atlikti prieš atliekant bet kokią odontologinę procedūrą, ypač susijusią su estetiniais tikslais. Pravalius susikaupusias apnašas, odontologas galės imtis tolesnių veiksmų ir atlikti papildomas procedūras pagal individualų poreikį.

Profesionali burnos higiena – visuomet gražios šypsenos ir puikios dantų sveikatos garantas. Pamirškite dantų problemas ir dažnus vizitus pas odontologą. Pasirūpinkite burnos ertmės higiena jau dabar ir būkite verti pačios geriausios sveikatos!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: