Pexels nuotr.

Profesionalus apgamų šalinimas lazeriu

Apgamai atsiranda pas daugelį. Dažniausiai jie nėra laikomi gražia odos puošmena. Būtent todėl apgamų šalinimas lazeriu gali būti labai naudinga grožio procedūra, kuria pasinaudojus atkuriamas nepriekaištingas odos grožis. Daugiau apie apgamų šalinimą ir atliekamas procedūras sužinosite tęsdami skaityti šį straipsnį.

Kaip atliekamos apgamų šalinimo procedūros?

Apgamų šalinimas lazeriu taikomas tiek vyrams, tiek moterims. Dažniausiai apgamai šalinami dėl praktinių sumetimų (sukeliamas diskomfortas, nepatogumai skutantis ar dėvint drabužius, jautrumas saulės spinduliams ir kt.) arba dėl grožio priežasčių, nes jie tiesiog negražiai atrodo. Didesni apgamai laikomi piktybiniais, todėl juos pašalinti yra svarbu ne vien dėl išvaizdos, bet ir dėl jų keliamo pavojaus sveikatai.

Prieš procedūrą gydytojas apžiūrės norimus pašalinti apgamus ir įvertins jų būklę. Apžiūros metu nustatoma, ar įmanoma apskritai šalinti apgamą lazeriu. Jeigu ne, parenkamas kitas, saugesnis ir atitinkamai situacijai tinkamesnis būdas.

Inovatyvios lazerinės technologijos

Seniau lazerinės procedūros būdavo pavojingesnės ir sukeldavo daugiau šalutinių veiksnių. Dabar technologijos modernėja, todėl viskas vyksta kur kas greičiau ir paprasčiau. Klinikoje taikoma inovatyvi įranga ir gydymo metodai, todėl procedūros ilgai neužtrunka ir nėra sudėtingos. Procedūrų sudėtingumas priklauso nuo specifinės situacijos, nuo apgamo dydžio ir rūšies.

Ar apgamų šalinimas skausmingas?

Apgamų šalinimo lazeriu procedūra neskausminga, kadangi jos metu taikoma vietinė nejautra. Tai reiškia, jog skausmo beveik nejausite ir dėl to nekils didesnio diskomforto. Apgamų šalinimo procedūros yra visiškai saugios, nes viskas atliekama su patyrusio specialisto priežiūra.

Patobulintos lazerinės technologijos taip pat užtikrina didesnį procedūrų saugumą bei efektyvumą be žymesnių šalutinių veiksnių. Buvusio apgamo vietoje gali nebent likti randelis, kuris greitai išgyja.

Daugiau apie apgamų šalinimo procedūras, jų eigą ir metodų taikymą papasakos gydytojas apžiūros metu, įvertinęs individualią odos būklę.

„Vivus Sanus“ klinikos specialistai pasirūpins greitu ir kokybišku apgamų bei kitų odos defektų šalinimu. Užsirašykite į kliniką jau dabar ir gaukite vizitą artimiausiu metu gera kaina!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: