Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-12-29

Profesionalus lenktynininkas Antanas Juknevičius atskleidė savo svajonių automobilį

Šiuo metu jau išvykęs ruoštis 2021 metų Dakaro raliui Saudo Arabijoje patyręs lenktynininkas ir daugiausiai kartų Dakaro ralyje dalyvavęs lietuvis Antanas Juknevičius 2TV laidoje „Merginos prie vairo“ paatviraus, nuo ko prasidėjo, jo kaip profesionalaus lenktynininko karjera ir nuo kada jis pradėjo domėtis automobiliais.

„Man labai pasisekė, nes mano tėtis, labai nagingas žmogus, nors fizikas, matematikas, bet kieme turėjo gerai įrengtą ir nemažą automobilių garažą. Ten jis praleisdavo labai daug laiko. O aš, jo sūnus, nuo mažų dienų kartu su juo praleisdavau nemažai laiko. Čia ir buvo visko pradžia“, – prisiminimais dalinsis A. Juknevičius.

Dauguma laukia pilnametystės, kad galėtų išsilaikyti vairavimo teises, tada svajoja apie naujutėlaitį automobilį, kurį galės vairuoti gavę pažymėjimą. Tačiau daugelis pirmąjį savo asmeninį automobilį įsigyja ne iš karto, ir A. Juknevičius ne išimtis. „Aš nežinau ar tuo metu kas nors turėtų kitokį pirmąjį  automobilį, jei ne tėvo „Žigulys“. Mano tėvas jį turėjo „Žigulį“, tad jį pirmiausia aš ir vairavau. Tai buvo pirmukas, dviem apvaliais priekiniais žibintais ir su „Fiat“ varikliu. Atskaitos taškas yra ne tada, kai vairuoji sėdėdamas kažkam ant kelių, o kai vienas įveiki kažkokį kelio ruožą. Tai būtent su šiuo Žiguliu tai ir padariau“, – šį antradienio vakarą laidoje „Merginos prie vairo“ pasakos A. Juknevičius.

Kai gyvenimas sukasi tik aplink automobilius, A. Juknevičius drąsiai atsako, jog svajonių automobilio jis neturi, tačiau didžiausios jo svajonės yra susijusios su lenktyniniu automobiliu, kuris jam reikalingas siekiant ambicingų rezultatų. „Lenktynėse – tai naujausios klasės „X- Raid MINI“ automobilis. O dėl kasdienio automobilio, svarbiausia, kad jis tave nuvežtų nuo pradinio taško iki numatyto taško. Juk niekas nemėgsta, kai automobilis sugenda. Manau, jog tai yra svarbiausia. Na, ir, žinoma, komfortas, bet viskas pagal žmogaus poreikius“, – pasakos lenktynininkas.

Plačiau apie automobilius ir Dakaro ralį A. Juknevičius papasakos jau šį  antradienio vakarą, 22 val., laidoje „Merginos prie vairo“, tik per 2TV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: