Jaunimas - Lietuvos naujienos - 2020-08-06

Profesionalus priešmokyklinis ugdymas vaikams

Viena svarbiausių švietimo sudedamųjų dalių yra būtent priešmokyklinis ugdymas, kuomet vaikas imliausias žinioms, kurias gauna iš aplinkos. Tokioje amžiuje svarbu sutikti gerus mokytojus, gauti reikiamas žinias, kurios padėtų tinkamai pasiruošti vėlesniam, mokykliniam ugdymui. Kiekvienas vaikas yra unikali asmenybė su unikaliais gabumais, kuriuos reikia vystyti ir būtent priešmokyklinis amžius yra tas laikas, kuomet reikėtų pradėti tinkamai formuoti vaiko asmenybę.

Kaip vykdomas priešmokyklinis ugdymas, kokie specialistai dirba su atitinkamo amžiaus vaikais, kokios ugdymo programos taikomos – atsakymus į visus šiuos klausimus rasite skaitydami toliau. Šis straipsnis tuo pačiu pakreips reikiama linkme ieškančius pažangios ugdymo įstaigos ir padės sužinoti daugiau apie priėmimo sąlygas bei realias galimybes gauti vietą savo vaikui privačioje mokykloje.

Aukščiausius standartus atitinkantis ugdymas

Privačioje mokykloje taikomos vienos geriausių, aukščiausius kriterijus atitinkančios ugdymo programos siekiant sukurti ir išvystyti pozityvią, savo gabumais pasitikinčią ir kritinį mąstymą turinčią individualybę. Ugdymas vyksta inžinerine kryptimi, esant poreikiui gali būti pasirinktos meninės disciplinos, įvairių vaiko gabumų lavinimas. Pabaigus specialias ugdymo programas įgaunamas pradinis išsilavinimas, atitinkantis valstybinius standartus. Profesionali vaikų ugdymo programa yra pagrįsta atvirumo, demokratiškumo ir humanizmo principais.

Kūrybingumo reikšmė ugdymui

Ugdymo programų tikslas ne tik įvykdyti viską pagal nuostatus, tačiau tuo pačiu sužadinti kiekvieno vaiko kūrybingumą. Tam tikslui specialistai skiria daug dėmesio kiekvienam vaikui atskirai, permano jo asmenybę, polinkius, pomėgius ir pritaiko ugdymo programą individualiai, nors pamatiniai programos dalykai išlieka dėstomi visiems. 

Deja nėra jokios programos, kuri galėtų pilnai atskleisti kūrybingumą, nes kiekvienas iš mūsų esame unikalus, bet kuri griežtai vykdoma ir visiems vienodai taikoma programa gali kaip tik sukelti priešingą efektą – kūrybingumą užslopinti, kas dažnai pasireiškia paprastose mokyklose. Būtent dėl to ir ugdymas vyksta individualiai, prisitaikant prie kiekvieno specifinių poreikių.

Ugdymo programas vykdo patyrę specialistai, savo ilgamečio darbo metu įpratę dirbti su skirtingo amžiaus vaikais. Šie šaunūs mokytojai moka patraukliai pateikti įvairias disciplinas, sužadinti vaiko smalsumą, skatina jo poreikį domėtis, bandyti, eksperimentuoti, palaiko ir pagiria už laimėjimus. Visa tai skatina dar didesnę vaiko motyvaciją mokslui ir savęs ieškojimams.

Patyrusių mokytojų atliekamas priešmokyklinis ugdymas padės pasiruošti mokyklai ir padės pirmuosius pamatus brandžiai bei talentingai asmenybei vystyti! Kreipkitės į patyrusius specialistus, kurie patikimai paruoš Jūsų atžalas ir pasirūpins visokeriopu jų ugdymu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: