Lietuvos naujienos - Sveikata - 2020-02-26

Profesionalūs prostatos vėžio tyrimai

Pasitikrinti dėl prostatos vėžio niekada ne per vėlu. Kuo anksčiau tai bus padaryta, tuo daugiau šansų išvengti rūpesčių bei ilgo ir sunkaus gydymo. Prostatos vėžys jau ilgus metus kelia grėsmę vyrams, ypatingai vyresniame amžiuje. Nustatyti prostatos vėžį be tyrimų nėra taip paprasta, kadangi ankstesnėse stadijose iš pirmo žvilgsnio nepasireiškia jokie žymesni šios ligos simptomai.

Inovatyvūs medicinos testai leis greitai, lengvai ir be jokių šalutinių veiksnių ar poveikio sveikatai diagnozuoti prostatos vėžį. Sužinokite daugiau apie prostatos vėžio diagnozavimą ir nepraleiskite galimybės pasinaudoti moderniais medicinos sprendimais.

Neinvazinis tyrimas

Siekiant diagnozuoti prostatos vėžį, atliekamas neinvazinis šlapimo tyrimas. Tyrimu įvertinamas prostatos vėžio biožymenų kiekis šlapime. Svarbu paminėti, jog šis diagnostikos būdas yra visiškai saugus ir nesukelia komplikacijų sveikatai, todėl jis yra rekomenduojamas tiek norintiems pasirūpinti savo sveikata, tiek norintiems sulaukti išsamių ir greitų rezultatų.

Greiti ir tikslūs rezultatai

Tyrimas neužtrunka ilgai ir neužilgo jau gaunami rezultatai. Atliktas testas parodo, ar reikalinga daryti prostatos biopsiją ir nulemia vėlesnius tyrimus. Prostatos biopsija yra atliekama prostatos vėžio diagnozės patvirtinimui. 

Neinvaziniu metodu rezultatai pasiekiami ne ką lėčiau, nei naudojant invazijas priemonės, kurios neparankios dėl to, kad gali turėti papildomų komplikacijų sveikatai. Išbandykite inovatyvius prostatos vėžio tyrimų metodus ir pasirūpinkite savo sveikata!

Daugiau informacijos apie tyrimams naudojamą aukštos kokybės įrangą bei prostatos vėžio diagnostikos metodus rasite: https://www.diagnolita.lt/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: