Lietuvos naujienos - Sveikata - 2021-01-02

Profesionalus vaiko raidos centras Vilniuje

Sutrikusi vaiko raida dažniausiai pasireiškia Dauno sindromu ar autizmu. Nors ir pilnai išgydyti šių sutrikimų nėra įmanoma, vaiko raidos centras Vilniuje gali daug padėti vaikams, taip pat suteikia visą reikalingą pagalbą vaiko tėvams. Svarbiausia yra turėti daug žinių, žinios suteikia aiškumą, kaip geriausia elgtis vienu ar kitu atveju.

Kreipkitės į patyrusius psichologus jau dabar ir jie padarys viską, kas yra įmanoma, kad vaiko raida būtų kaip įmanoma sklandesnė. Skaitydami toliau sužinosite kur kreiptis tam, kad gautumėte profesionalią pagalbą.

Ką daryti susidūrus su vaiko raidos sutrikimais?

Vaiko raidos sutrikimai, tokie kaip Dauno sindromas ar autizmas, pasitaiko labai retai. Kiekvienu atveju būdingi skirtingi simptomai, nėra dviejų identiškų atvejų. Todėl ir gydymas taikomas individualiai, atsižvelgiant į esamą situaciją. Susidūrus su raidos sutrikimais verta neatidėliojant kreiptis į kliniką, kurioje dirbantys specialistai pasirūpins, kad jų raiška būtų silpnesnė ir sukeltų kuo mažiau rūpesčių tiek vaikui, tiek jo tėvams bei artimiesiems.

Klinikoje teikiamos paslaugos: raidos sutrikimų gydymas, ergoterapija, IQ vertinimas, kineziterapija, taip pat psichiatro, psichologo, logopedo paslaugos ir daugybė kitų. Išbandykite konsultacijas nuotoliniu būdu. Kuomet nėra galimybės atvykti, nuotolinės konsultacijos bus ne ką mažiau veiksmingas susisiekimo su psichologu būdas.

Vaiko raidos centras Vilniuje pasirūpins visais dažniausiai pasitaikančiais vaikų raidos sutrikimais. Kreipkitės jau dabar ir sunkumai, su kuriais susiduriate, taps žymiai lengvesni.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: